قیمت انواع تخمه کدو گوشتی شور

تخمه کدو از جمله خشکبار های محبوب در کشور ایران به شمار می رود که أن را از دل کدو ها استخراج می کنند، کدو های گوشتی دارای طعم فوق العاده ای می باشند و از خواص بی نظیری برخور دار می باشند، این محصول در بین تمامی تخمه های تولید شده دارای کیفیت بالاتری می باشند، قیمت انواع تخمه کدو گوشتی شور توسط شرکت های مختلفی همچون شرکت ما تعیین می شود.

قیمت انواع تخمه کدو گوشتی شور

ویژگی های مهم تخمه کدو گوشتی طعم دار

ویژگی های مهم تخمه کدو گوشتی طعم دار ویژگی های تخمه کدو طعم دار بسیار زیاد می باشد و وجود این ویژگی ها باعث شده است تا روند استفاده از این محصول با افزایش چشمگیری همراه باشد، ما جهت آشنایی هر چه بیشتر شما با این ویژگی ها تعدادی از آنها را به صورت مختصر برای شما توضیح می دهیم تا بتوانید اطلاعات خود را تکمیل کنید.

طبق تحقیقاتی که انجام شده است در هر ۱۰۰ گرم تخمه کدو، ۲۸۵ کالری، ۱۲ گرم چربی اشباع شده و غیر اشباع، ۵۸۰ گرم پتاسیم، ۱۲ گرم پروتئین، ۴۰ گرم کلسیم و ۳ گرم آهن نهفته است که شما با مصرف ۱۰۰ گرم تخمه کدو می توانید این ویتامین ها و مواد معدنی برخور دار شوید.

جالب است بدانید که تخمه های کدو برای تقویت و بازسازی سلول ها بسیار مفید می باشد، یعنی اگر شما این محصول را مصرف کنید رخم های شما التیام پیدا می کند و بیماری های پوستی شما درمان می شود و سلول های جدیدی جایگزین سلول های قبلی می شوند.

و در آخر مهم ترین ویژگی های این محصول عبارتند از:

  • تقویت استخوان ها
  • تقویت حافظه
  • ضد افسردگی
  • افزایش منیزیم
  • درمان دیابت
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • ضد التهاب
  • و غیره

پخش تخمه کدو گوشتی شور به صورت مستقیم

پخش تخمه کدو گوشتی شور به صورت مستقیم در سال های اخیر روند پخش تخمه کدو در کشور ایران به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می گیرد و شرکت های مختلفی این وظیفه ی مهم را بر عهده دارند، در ابتدا باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که سایت ما جزو شرکت های پخش کننده تخمه کدو گوشتی به شمار می رود.

شرکت ما جزو برترین شرکت های عرضه کننده تخمه کدو در سطح کشور شناخته شده است که برای پخش محصولات خود در سراسر کشور از روش اینترنتی کمک می گیرد، روش اینترنتی جزو روش هایی است که مزیت های بسیار زیادی برای ما و شما خریداران عزیز به همراه دارد.

در خصوص پخش تخمه کدو گوشتی شور توجه به نکات و استاندارد هایی که در این زمینه معرفی شده است الزامی و تمام شرکت های پخش کننده بلا استثنا وظیفه دارند این نکات را سرلوحه ی کار خود قرار دهند؛ یکی از این نکات که بسیار اهمیت دارد نحوه ی بسته بندی این تخمه ها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.