قیمت تخمه آفتابگردان آجیلی

تخمه آفتابگردان آجیلی، یکی از بهترین تخمه های خوش خوراک، می باشد، که یک تنقلات سالم، طبیعی و ترد به حساب می آید. در مهمانی ها، هنگام رانندگی، هنگام سفر، نیاز به تخمه آجیلی واقعا احساس می شود و خستگی کار و سفر را از تن می رهاند. این تخمه جایگاه زیادی در میان مردم دارد و مغز آن در تهیه انواع نان ها و شیربنی ها، استفاده می شود. برای بهره بردن از زیبای و سلامت پوست، تخمه را در میان وعده هایتان جای دهید.

قیمت تخمه آفتابگردان آجیلی

ویتامین های موجود در تخمه آفتابگردان

ویتامین های موجود در تخمه آفتابگردان تخمه آفتابگردان، منبعی از انواع ویتامین ها و املاح می باشد. ویتامین هایی مانند E، اهمیت زیادی در سلامت پوست و مو دارند. از پیری پوست جلوگیری می کنند و رطوبت پوست را حفظ می کنند.همچنین فولیک اسید موجود در تخمه آفتابگردان، نیاز بدن را تا حدودی تأمین می کند. مس و منیزیم موجود در تخمه آفتابگردان، فشار خون را تنظیم می کند و قوای بدن را تقویت می کند. البته به شرطی که تخمه شور نباشد، زیرا نمک، موجب بالا رفتن فشار خون، می شود. پس بهتر است بدون نمک و خام خورده شود.

تخمه آفتابگردان حاوی ویتامین B۶ می باشد که از ریزش مو جلوگیری می کند و همچنین از بروز سرطان و پیشرفت آن جلوگیری می کند. تخمه آفتابگردان حاوی ویتامین‌هایD و A و املاح معدنی فراوانی است، که به سلامت کبد و طحال بسیار کمک می کند و خطر انسان به کبد چرب را کاهش می دهد. همچنین ویتامینD موجود در تخمه، از پوکی استخوان و ضعف استخوان در اندام ها، جلوگیری می کند. امروزه درصد ویتامین D در بدن افراد جامعه بسیار پایین می باشد، پزشکان توصیه می کنند که برای تأمین ویتامین D بدن خود، از مصرف تخمه آفتابگردان و روغن زیتون غافل نشوید. همچنین فیبر بالای تخمه برای حرکت روده ها و دستگاه گوارش، بسیار مفید می باشد و مانع از ابتلای انسان، به یبوست می شود.

عرضه تخمه آفتابگردان آجیلی

عرضه تخمه آفتابگردان آجیلی تولید کنندگان زیادی به عرضه تخمه آجیلی، مشغول، می باشند و انواع تخمه را به مراکز فروش، خشکباری ها و …توزیع می کنند. برای خرید باید به سراغ مراکز فروش رفت اما این امکان، برای همگان مقدور نمی باشد. شرکت هایی که در حیطه خرید و فروش تخمه آفتابگردان آحیلی فعالیت دارند با ایجاد و راه اندازی سایت های اینترنتی فروش تخمه، دسترسی عموم را، به خرید تخمه آفتابگردان میسر می سازند. در این سایت های خرید و فروش، قیمت تخمه آجیلی، به همراه وزن محصول، قید شده است. یکی از این شرکت های معتبر، شرکت آرشام تخمه، می باشد که دارای نماد اطمینان، می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.