قیمت تخمه شاهرودی صادراتی درجه یک

قیمت تخمه شاهرودی صادراتی درجه یک در مرکزی که ما در اینجا به شما معرفی کرده بسیار مناسب است شما می توانید به راحتی تخمه دلخواه و مصرفی خود را از این مرکز تهیه کنید؛ بسیار تخمه های مرغوب می باشد و منطقه شاهرود در زمینه تولید بهترین نوع تخمه‌ های شاهرودی و آفتابگردان فعالیت دارد، تخمه های درجه ۱ با کیفیت و پرخاصیت را تولید می نماید.

قیمت تخمه شاهرودی صادراتی درجه یک

روش شناسایی تخمه شاهرودی صادراتی

روش شناسایی تخمه شاهرودی صادراتی یکی از بهترین تخم هایی که در بازار وجود دارد تخم هایی است که در منطقه شاهرود تولید می‌شود و به عنوان تخمه آفتابگردان شاهرودی شناخته شده است بسیار کیفیت خوبی دارد و از محبوبیت بسیار بالایی نسبت به تخمه های دیگر برخوردار می‌ باشد و خواص و فواید این تخمه بسیار زیاد است .در اینجا قصد داریم شما را با روش شناسایی تخمه شاهرودی صادراتی آشنا کنیم و بیشتر این محصول درجه ۱ و خوش‌طعم را که عاجل بسیار پر خاصیت و ارزان قیمت می باشد آشنا کنیم.

تخمه آفتابگردان شاهرودی نسبت به تخمه های دیگر ظاهر کوچک‌ تری دارد و حالت مغزدار و توپر و کوچک است و به صورت دور سفید آن را تولید کرده‌اند و اگر رنگ آن مقداری به زردی تمایل دارد و اگر مقداری از این تخمه در کنار همدیگر قرار دهید کاملاً ظاهر آن متفاوت می باشد. شما با این مشخصات می توانید تخمه شاهرودی درجه یک را به صورت کامل شناسایی داری کنید. بسیار طعم تردی دارد و روغن آن نسبت تخمه های دیگر زیاد است و به صورت آجیلی و یا به صورت روغن گیری این تخمه های شاهرود استفاده می‌ شود.

نحوه تولید تخمه شاهرودی صادراتی

نحوه تولید تخمه شاهرودی صادراتی شاید برای شما هم جالب باشد که نحوه تولید تخمه آفتابگردان شاهرودی به چه صورت است؛ تخمه آفتابگردان شاهرودی معمولاً بذر آن را در اوایل تابستان بر روی زمین می کارند و بستر را مهیا کرده و بذر تخمه را در زمین می کارند و آن را آبیاری می کنند و حدود ۳ تا ۴ ماه طول می‌ کشد تا این دانه ها را تبدیل به یک شاخه بلند آفتابگردان شود و گل آن کاملاً رسیده و باز شود و دانه‌ های تخمه آفتابگردان درون این گل‌ های آفتابگردان رشد کند و از اینکه کاملاً رسیده شده و مغز آن کاملاً تشکیل شده و گل ها را چیده و در محیط آفتاب قرار می‌ دهند ،تا مقداری گلها حالت پلاسیده به خود بگیرد و با کمترین ضربه و تلاشی دانه‌ های تخمه آفتابگردان از گل آفتابگردان جدا شود.

و پس از اینکه تخمه افتابگردان از گل جدا شد آن را پاک کرده و گرد و غبار و تخمه های پوچ را جدا می نمایند؛ سپس آن را در بسته‌ بندی مناسب به کارخانه ارسال می‌ کنند تا تبدیل به تخمه آفتابگردان بوداده شود ،آن را بو داده می کند و در طعم های مختلف آن را برای صادرات عرضه می نماید؛ که مشتری های بسیار زیادی دارد ،اما اگر نخواهند آن را به صورت آجیلی مصرف کنند و روغن آن را تهیه نمایند .تخمه ها بدون اینکه سرخ شوند به کارخانه روغن گیری ارسال می‌ نمایند و روغن تخمه آفتابگردان را می‌ گیرد.

قیمت تخمه شاهرودی صادراتی

قیمت تخمه شاهرودی صادراتی قیمت تخمه شاهرودی صادراتی در مرکزی که ما در اینجا به شما معرفی کرده ایم بسیار مناسب است و می‌ توانید در جا تخمه دلخواه و مصرفی خود را از این مرکز با قیمت مناسب و پایین تر از قیمت بازار تهیه کنید. این مرکز سالانه بخش عمده تولید تخمه شاهرودی را برای صادرات به خارج از کشور ارسال می کند و بسیار تخمه های مرغوب و با کیفیت می‌ باشد که در صنایع مختلف کاربرد دارد. این تخمه ها در بسته‌ بندی مناسب به برای صادرات عرضه می‌ شود و شما با خرید از این مرکز می‌ تواند یک تخمه شاهرود درجه یک و صادراتی را با قیمتی پایین تهیه نمایید. این تخمه ها بسیار کیفیت و طعم خوبی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.