قیمت تخمه کدو آجیلی

تخمه کدو آجیلی یکی از انواع تخمه های پرطرفدار و محبوب در بین تخمه های آجیلی است. این محصول در کشور به صورت وسیعی کشت و تولید می شود. دو گونه از مهم ترین اقسام تخمه کدو، تخمه کدو گوشتی و تخمه کدو ریز یا مشهدی نام دارد. این محصول به صورت خام و بو داده به بازار عرضه می شود. همچنین به دلیل کیفیت بالا، انواع این تخمه به سایر کشورها نیز صادر می شود. برای خرید تخمه آجیلی و اطلاع از قیمت ها می توانید به مراکز عرضه کننده این محصول مراجعه کنید.

در حال حاضر، مرکز فروش تخمه خوی اعلا از فعالان اصلی و مهم در این عرصه می‌باشد. تقاضا برای خرید تخمه از این مرکز به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالای محصول ارائه شده، بسیار زیاد است. از شما دعوت می‌کنیم با مراجعه به این صفحه، این محصول مرغوب را با قیمتی استثنایی و به صورت آنلاین سفارش دهید.

قیمت تخمه کدو آجیلی

معرفی انواع تخمه کدو آجیلی

معرفی انواع تخمه کدو آجیلی تخمه کدو به دلیل خواص فراوان از قدیم الایام پایه ثابت آجیل و تخمه در بین مردم بوده است. علاوه بر فوائد تخمه کدو، داشتن پوست نازک و راحتی در شکستن و مغز کردن، از عوامل محبوبیت این آجیل در بین افراد محسوب می شود. تخمه کدو در شهرهای مختلفی از ایران کشت می شود و بسته به نوع و آب و هوا و خاک منطقه گونه های متفاوتی دارد.

انواع تخمه کدو از لحاظ شکل و ظاهر با هم فرق دارند. برخی ریزتر و بعضی درشت تر هستند. برخی از تخمه کدوها پهن تر و بعضی درشت ترند. تخمه کدو گوشتی یکی از انواع این محصول به شمار می رود که از لحاظ ظاهری پهن می باشد و دارای مغزی درشت است و به اصطلاح عامیانه پر مغز می باشد.

تخمه کدو مشهدی یکی دیگر از اقسام این محصول است که دانه های ریزتر و کشیده تری دارد. این نوع بر خلاف اسمی که دارد در سایر شهرستانها نیز تولید می شود و بسیار خوش عطر و خوش طعم بوده و مشتریان خاص خود را دارد.

تخمه کدو آجیلی به صورت خام، بوداده نمکی، دو آتیشه و بو داده زعفرانی وجود دارد که به صورت کاملا ارگانیک در کشور تولید می شود.

خرید تخمه کدو آجیلی

خرید تخمه کدو آجیلی اگر قصد خرید تخمه کدو آجیلی را دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات فروشگاه ها و مراکز معتبر عرضه این محصول است که در سراسر کشور فعالیت می کنند. قیمت تخمه کدو به نوع و کیفیت این محصول برمی گردد. محصولات تازه تر و اعلا تر قطعا از قیمت بیشتری برخوردار هستند.

مجموعه های بازرگانی معتبر به شکل غیر حضوری و آنلاین نسبت به فروش این محصول اقدام می کنند. در شیوه آنلاین می توانید به سایت های مختص فروش این محصول مراجعه کرده و اقسام نمونه ها و قیمت های مربوط به آنها را مشاهده کنید.

مرغوبیت و قیمت دو فاکتور مهمی هستند که توسط این مراکز عرضه کننده تضمین می شوند. در روش خرید اینترنتی، حذف واسطه ها باعث ارائه قیمتی مناسب تر به خریدار می شود.

1

  1. تخمه کدو بخاطر سنگینی نمیشه زیاد مصرف کرد درسته از خواصی خیلی خوبی برخورداره ولی فوق العاده بعد از کمی خوردن احساس سنگینی میکنی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.