قیمت عمده تخمه آفتابگردان رژیمی

بهترین مرکز برای خریداری تخمه آفتابگردان رژیمی کجاست؟ قیمت عمده این تخمه های چقدر است؟ تخمه های از منابع سرشار املاح معدنی مورد نیاز بدن است که در انواع مختلف در اختیار افراد قرار می‌گیرد. یکی از پر خاصیت ترین آنها تخمه آفتابگردان است که در نمونه های خام و طعم داده شده به فروش می‌رسد. در ادامه به معرفی مراکز عرضه تخمه آفتابگردان می‌پردازیم.

قیمت عمده تخمه آفتابگردان رژیمی

آشنایی با تخمه آفتابگردان دور سفید

آشنایی با تخمه آفتابگردان دور سفید تخمه آفتابگردان دور سفید نوع دوم این دسته بندی تخمه است که با توجه به نام آن، دارای رگه های سفید و مشکی می‌باشد و کشیدگی کمتری نسبت به تخمه های شمشیری داشته اما به نسبت تخمه های شمشیری بافت و مغز پر تری دارند. این تخمه ها از بخش میانی گل های آفتابگردان زرد جمع آوری شده و در ابتدا به صورت خام هستند. خامی این تخمه ها در بافت نرم و طعم کاملا طبیعی و بدون افزدونی آن مشهود است.تخمه های آفتابگردان دور سفید که به صورت خام و بودن مواد افزودنی به فروش می‌رسانند را با عنوان تخمه های رژیمی نیز می‌شناسند چرا که با داشتن منبع غنی و طبیعی اسید های چرب منبع مناسبی برای افرادی است که دارای رژیم های کاهش وزن هستند و استفاده از تخمه آفتابگردان را در برنامه غذایی خود دارند. این تخمه ها دارای خواص مختلفی از جمله بهبود سیستم ایمنی، تقویت سیستم عصبی بدن، جلوگیری از سرطان، ترمیم سوختگی، تامین پروتئین مورد نیاز بدن برای افرادی که از مصرف گوشت اجتناب می‌کنند، و … می‌باشد.

بافت پوسته تخمه های آفتابگردان دور سفید خام نرم و قابل انعطاف است؛ رنگ آن کاملا مشکی و براق است و دور آن را رگه های سفید رنگ تشکیل می‌دهد. مغز آنها کاملا پر و به اصطلاح چاق است و از طعم بسیار مطلوبی برخوردار می‌باشد. علاوه بر نمونه های رژیمی و خام، انواع تخمه های بو داده شده (تفت داده شده) در طعم هایی از جمله گلپر، لیمویی، سرکه ای، نمکی، و … در بازار قابل خریداری است. این مدل تخمه ها از میزان کالری بیشتری برخوردارند و برای افرادی که دارای رژیم های غذایی هستند توصیه نمی‌شود.

عرضه کلی تخمه آفتابگردان رژیمی

عرضه کلی تخمه آفتابگردان رژیمی عرضه کلی و عمده تخمه آفتابگردان رژیمی در بسته بندی های صنعتی توسط این مرکز انجام می‌شود. کیفیت تضمین شده و در کنار بسته بندی های بهداشتی و مکانیزه از جمله ویژگی های محصولاتی است که به مشتریان ارائه می‌شود. قیمت بسته بندی تخمه های رژیمی بسته به وزن آنها تعیین می‎‌شود؛ این بسته بندی ها در مقادیر 400 گرم، 500 گرم، 900 گرم، و در مقادیر عمده در وزن های بالای 2 کیلوگرم در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.