قیمت فروش تخمه کدو آجیلی خام

قیمت تخمه کدو آجیلی خام بسته به کیفیت آن متغیر می باشد، عموماً کدو تخمه کاغذی قیمت بالاتری دارد و همچنین به دلیل داشتن پوست های نازک تمامی گروه های سنی از جمله سالمندان و کودکان نیز می‌توانند، به راحتی از این محصول استفاده کنند، هرچه کیفیت تخمه‌کدو بالاتر باشد بنابراین قیمت فروش تخمه نیز بیشتر خواهد بود، در این مجموعه ما پس از برداشت تخمه کدو این محصولات را به کارخانه فرستاده وسیله دستگاه‌های سورتیتگ تمامی تخمه کدو های پوک و تخم های جدیدی که رنگ تیره ای دارند را جداسازی می نماییم، از این رو کیفیت محصولات در زمان فروش تخمه کدو حلوایی بسیار بالا می باشد، می توانید برای آگاهی از قیمت تخمه کدو خام با کارشناسان فروش مرکز در ارتباط باشید و اطلاعات بیشتر را کسب نمایید‌.

قیمت فروش تخمه کدو آجیلی خام

تخمه کدو منبع غنی از پروتئین

تخمه کدو منبع غنی از پروتئین پروتئین یکی از مهمترین مواد معدنی برای بدن در تمامی گروه های سنی می باشد، متاسفانه کودکان سالمندان و همچنین زنان باردار تمایل زیادی برای مصرف گوشت‌های قرمز و همچنین گوشت و ماهی ندارد که کمبود پروتئین احتمال ابتلا به بیماری‌های مختلف از جمله خستگی و ضعف و بی حالی را در گروه سنی افزایش می‌دهد.

کمبود پروتئین باعث کاهش تراکم میزان عضلات بدن شده و افراد می‌توانند فعالیت های روزانه خود را به راحتی انجام بدهند، پژوهش‌های انجام شده در کشور اروپایی و آسیایی پزشکان بر ایک باور می باشند، که افراد می توانند از انواع پروتئین های گیاهی جایگزین به جای انواع پروتئین های حیوانی مانند گوشت و ماهی استفاده نمایند.

تخمه کدو منبع بسیار خوبی از پروتئین می باشد که استفاده از این محصول تاثیر بسیار عالی و افزایش میزان تراکم عضلات بدن دارد، افرادی که تمایل زیادی برای مصرف گوشت قرمز و گوشت ماهی ندارد می توانند در میان وعده های خود از تخم کدو استفاده کنند که روزانه مصرف ۵۰ الی ۱۰۰ گرم تخمه کدو باعث تامین نیاز پروتئین بدن می شود.

از آنجایی که زنان نیاز به پروتئین بالاتری دارند می‌توانند به صورت مداوم و روزانه از تخمه کدو حلوایی استفاده ندارد، کمبود پروتئین در دوران بارداری باعث شل شدن اندام های زنان نیز می‌شود و همچنین سلامت جنین را نیز به خطر بیاندازد افزایش میزان پروتئین بدن باعث افزایش سرعت رشد جنین شده و مادران می توانند با مصرف تخمه کدو سلامت بدن خود و سلامت جنین را تضمین نمایند و از ابتلا به بیماری سقط جنین نیز جلوگیری کنند.

همچنین افزایش میزان تراکم و عضلات بدن برای ورزشکاران بسیار حائز اهمیت می باشد، ورزشکاران نیز می توانند در میان وعده های مختلف از تخمه کدو استفاده کنند، به دلیل داشتن مواد معدنی و ویتامین‌های بالا به دلیل داشتن پروتئین فراوان باعث افزایش میزان عضلات بدن شده و از سوی دیگر تاثیر بسیار عالی بر چربی سوزی بدن نیز دارد.

تخم کدو موثر در بهبود زخم‌ها

تخم کدو موثر در  بهبود زخم‌ها بهبود زخم ها در تمامی گروه سنی به خصوص افراد دیابتی اهمیت بسیار جدی دارد، متاسفانه بیشتر افراد مبتلا به دیابت نوع یک، دیابت نوع دو همچنین دیابت بارداری به دلیل اشکالات در میزان مواد معدنی و همچنین ویتامین های موجود در بدن در صورت زخم شدن قسمتی از بدن خونریزی بند نمی آید که علت اصلی آن کمبود ویتامین k می باشد.

تخمه کدو یکی از بهترین منابع جذب ویتامین k می‌باشد که در بدن تاثیر بسیاری بر انعقاد خون دارد و همچنین باعث بهبود سرعت زخم نیز می شود.

البته گلبول سفید یکی دیگر از مواد ضروری برای بهبود زخم می‌باشد و کمبود گلبول سفید در خون در هنگام زخم شدن بدن باعث ایجاد عفونت‌های وخیم نیز می‌شود، مصرف تخمه کدو به دلیل افزایش میزان گلبول سازی سفید خون باعث افزایش میزان ماستوسیت خون شده و همچنین سیستم دفاعی بدن را نیز تقویت می‌ کنند و در صورت زخم شدن قسمت های مختلف بدن باعث بهبود زخم می شود و از ایجاد عفونت ها نیز جلوگیری می‌کند.

افرادی که مبتلا به دیابت می باشند می‌توانند به صورت مداوم از تخمه کدو در میان وعده ها به عنوان یک تنقلات مفید استفاده نمایند، که باعث تنظیم میزان انسولین قند خون شده و همچنین در صورت زخم شدن بدن نیز باعث تسریع سرعت بهبود زخم می شود و از ایجاد عفونت در نواحی مختلف به خصوص و پا و انگشتان دست نیز جلوگیری می‌کند.

تخمه کدو موثر در سلامت مغز

تخمه کدو موثر در سلامت مغز دستگاه مغز یکی از دستگاه‌های بسیار مهم در بدن می باشد که تمامی اعضای بدن فعالیت خود را به دستور مغز انجام می‌دهند، بنابراین اختلال در عملکرد دستگاه مغز باعث اختلال در عملکرد تمامی اعضای بدن نیز می شود.

مصرف تخمه کدو کاغذی درجه یک به دلیل داشتن مواد معدنی و همچنین ویتامین های بالا باعث تغذیه مویرگ ها و همچنین نورون های عصبی نیز می‌شود، دستگاه مغز از غشای میلین تشکیل شده است، که وظیفه انتقال پیام های حسی و همچنین پیام های حرکتی به تمامی اعضای بدن را دارد.

طبق پژوهش‌های انجام شده در سراسر دنیا افرادی که از تخمه کدو به عنوان میان وعده استفاده می‌کنند، عموما کمتر مبتلا به بیماری هایی مانند آلزایمر و فراموشی نیز می‌شوند.

تخمه کدو تازه منبع بسیار خوبی از فسفر و همچنین چربی های غیر اشباع می باشد، که استفاده از این محصول در دوران بارداری باعث افزایش سطح هوش کودکان می‌شود و همچنین کودکانی که مادرانشان در طول بارداری از تخم کدو استفاده می کنند، در مدرسه نیز سطح هوشی بالاتری دارند.

سفارش مستقیم تخمه کدو آجیلی خام

سفارش مستقیم تخمه کدو آجیلی خام تخمه کدو مرغوب یکی از بهترین تنقلات می‌باشد که ایرانیان در مراسمات مختلف از جمله مهمانی، شب نشینی ها‌، عید نوروز و همچنین شب یلدا از این محصول استفاده می‌کنند، که هرچه کیفیت تخمه نیز بهتر باشد، بنابراین خریدار بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار خواهد گرفت، تخمه کدو آجیلی خام یکی از درشت ترین و بهترین نوع تخم ها می باشد که مغز آن بسیار ترد می باشد.

سفارش مستقیم تخمه کدو آجیلی درجه یک خام برای تمامی مشتریان در سطح کشور امکان پذیر می باشد، با پیشرفت علم در سراسر دنیا فروشگاه های اینترنتی بسیار زیادی ایجاد شده است، که علت اصلی آن حذف واسطه ها می باشد و همچنین ارائه محصولات با قیمتی مقرون به صرفه تر از نظر اقتصادی باشد، پس از ثبت سفارش خرید شما می توانید مستقیما تخمه کدو را از شرکت تولیدی با قیمت مقرون به صرفه تر خریداری کنید، همچنین ما در زمینه حمل و نقل و جابه جایی نیز از بهترین بسته بندی های کاملا بهداشتی استفاده می‌ کنند تا کیفیت تخمه هیچ گونه تغییری نکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.