لامپ خیاری 400 وات اسرام موجب کاهش خشم در بزگ سالان می شود

فرش ها و موکت ها، ظروف و ظروف لعاب دار، روکش دار و رنگی معمولاً در معرض خطر گم شدن و آفتاب زدگی قرار دارند، اگرچه لامپ خیاری 400 وات اسرام در ساختمان می توانند از این امر جلوگیری کنند.

به همین دلیل است که از این لامپ خیاری 400 وات اسرام ها در موزه ها و انجمن ها برای ذخیره اشیای قیمتی برای طراحی نور استفاده می شود. حقیقت این است که میزان اشعه ماوراء بنفش در لامپ خیاری 400 وات اسرام های ال ای دی کمتر از سایر لامپ خیاری 400 وات اسرام ها است.

به استثنای این موضوع، میزان اشعه ماوراء بنفش ساطع شده از این لامپ خیاری 400 وات اسرام ها در سطوح خارجی خود نسبت به میزان تولید آنها در داخل محفظه لامپ خیاری 400 وات اسرام بسیار است. کم اهمیت.

لامپ

اما باید دقت کنیم که در اولویت خرید نوع زرد را مشخص کنیم زیرا در این نوع ها میزان اشعه ماوراء بنفش نزدیک به صفر است و در اندازه گیری انواع سفید آنها که طرفداران و خریداران بیشتری دارند ارزیابی می شوند. به عنوان سالم تر و کمتر مضر است.

برای مدت طولانی اعتقاد بر این بود که اگر به دنبال راهی برای سازگاری با محیط زیست خانه خود هستید، چراغ های LED بهترین انتخاب هستند.

از آنجایی که مشخصه این لامپ خیاری 400 وات اسرام ها مصرف انرژی کمتر است و در نتیجه انتشار دی اکسید کربن ناشی از مصرف برق را کاهش می دهد و فاقد هرگونه فلز مضر مانند سرب یا جیوه است.

البته اخیراً هشدارهایی در مورد ارتباط این نوع لامپ خیاری 400 وات اسرام با آسیب احتمالی چشم صادر شده است. و یک مطالعه فرانسوی نشان داد که درصد بالای نور آبی ساطع شده توسط این لامپ خیاری 400 وات اسرام ها می تواند دژنراسیون ماکولا مرتبط با افزایش سن را افزایش دهد به گفته آلمانی، نور ساطع شده از لامپ خیاری 400 وات اسرام های “LED” ممکن است در دراز مدت برای چشم مضر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.