مراکز توزیع تخمه آفتابگردان طعم دار

تخمه آفتابگردان یکی از انواع آجیل های پر مصرف ما ایرانیان است که در بیشتر جشن ها و مراسم های شب نشینی ما مصرف می شود. اکثر مردم میل به مصرف تخمه آفتابگردان طعم دار دارند. تخمه یکی از پر مصرف ترین خشکبار به حساب می آید. تخمه علاوه بر اینکه یک خوراکی است خواص و فواید زیادی دارد و از آن به صورت خام و بو داده استفاده می کنند. مراکز توزیع تخمه افتابگردان طعم دار در اکثر شهر های ایران محصولی با کیفبت بالا ارائه می دهد.

مراکز توزیع تخمه آفتابگردان طعم دار

انواع تخمه آفتابگردان طعم دار

انواع تخمه آفتابگردان طعم دار همانطور که می دانید تخمه انواع مختلفی دارد که هر کدام برای مصارف مختلف استفاده می شود. تخمه افتابگردان دارای روغن طبیعی است که اصلا کلسترول ندارد و برای سلامتی بهترین خوراکی است. اکثر افراد از تخمه آفتابگردان اطلاعات زیادی ندارند در ادامه مطلب به انواع تخمه آفتابگردان طعم دار می پردازیم که عبارت اند از:

  • بهترین تخمه را می توان تخمه سنقری معرفی کرد این تخمه در طعم های نمکی بسیار شهرت دارد چون خواص آن نیز جذب می گردد. تخمه سنقری پوست نازکی دارد و مغز پری دارد و چون روغن زیادی دارد بسیار پر طرفدار است.
  • تخمه دور سفید لیمویی یکی دیگر از انواع طعم ها می باشد این تخمه برای کسانی که فشار خون دارند مفید است چون به راحتی فشار آن ها را تنظیم می کند. این تخمه مناسب برای مراسمات مختلف است چون ظاهر شکیلی نیز دارد.
  • تخمه شمشیری نمکی و زعفراتی یکی دیگر از انواع تخمه است که طعم دار می باشد این تخمه پوست بسیار نازکب دارد و کاملا کشیده است این تخمه بسیار سبک می باسد که اصلا به دندان آسبی وارد نمی کند.
  • تخمه آبغوره ای و گلپر یکی دیگر از طعم هایی است که برای تخمه استفاده می کنند. این تخمه طعم دار اصلا چاق کننده نیست و با خوردن این تخمه کلسترول خون کنترل می شود و افراد در هر سنی می توانند آن را مصرف کنند.

خرید تخمه آفتابگردان طعم دار صادراتی

خرید تخمه آفتابگردان طعم دار صادراتی خرید تخمه آفتابگردان طعم دار صادراتی به روش های مختلفی امکانپذیر است. تخمه آفتابگردان در ایران بسیار زیاد می باشد و انواع مختلفی دارد که به خاطر کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارد برای صادرات به کشور های اروپایی، ترکیه، ارمنستان و ازبکستان و همچنین کشور های همجوار ایران امکانپذیر می باشد.

خریداران واقعی می توانند از طریق سایت زیر این تخمه آفتابگردان طعم دار را به صورت عمده به آسانی تهیه و خریداری کنند. تخمه آفتابگردان صادراتی را می توانید با قیمت استثنایی بدست آورند. تخمه یکی از محصولاتی می باشد که در سبد کالای هر ایرانی وجود دارد ایرانیان در مجالس های دورهمی از آن استفاده زیادی می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.