مراکز توزیع تخمه کدو گوشتی

مراکز توزیع تخمه کدو گوشتی آماده پذیرای سفارشات مشتریان مختلف در اقص نقاط کشور می باشند و این محصولات را هم به صورت بسته بندی شده و هم به صورت فله ای در اختیار تمامی متقاضیان قرار می‌ دهند تا آنها بتوانند از خواص و فواید این محصولات نهایت بهره را ببرند. تخمه کدو گوشتی جزو آجیل های پرطرفدار است که از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار می باشد و مصرف آن می‌ تواند جایگزین تنقلات مضر باشد.

مراکز توزیع تخمه کدو گوشتی

مختصری درباره فرآیند تولید تخمه کدو

مختصری درباره فرآیند تولید تخمه کدو همان طور که مستحضر هستید خانواده های ایرانی از انواع تخمه ها به عنوان نوعی آجیل استفاده می نمایند که در این میان تخم های کدو جایگاه ویژه تری به خود اختصاص می‌ دهند و از انواع آنها به عنوان بهترین تنقلات در موقعیت های مختلف استفاده می‌ شوند.

تولید تخمه در ایران امروزه به صورت های سنتی و صنعتی انجام می‌ پذیرد و این محصولات معمولاً در انواع طعم های مختلف قابل عرضه به بازار هستند که متقاضیان می‌ توانند بر اساس ذائقه خود نسبت به تهیه این محصولات اقدام نمایند. در فرآیند های تولید تخمه کدو از ماشین آلات برقی و گازی تمام اتوماتیک استفاده می شود تا فرآیند های تولید این نوع محصولات به بهترین شکل ممکن انجام بپذیرد.

در تهیه انواع تخم کدو در اولین مرحله تخمه های کدوی خام وارد دستگاه می شوند، سپس ماشین درجه بندی می شود و توسط بالابر این محصولات به قسمت‌ های پوست گیری تخمه و جداسازی پوست‌ تخمه و مغز تخمه فرستاده می شوند. و در مراحل بعدی انتقال آنها به ماشین های تف دهی انجام می پذیرد و بعد از این فرآیند به ماشین ادویه زنی منتقل می‌ شوند تا به کمک بهترین تجهیزات بسته بندی اتوماتیک این محصولات انجام پذیرد.

صادرات انواع تخمه کدو گوشتی

صادرات انواع تخمه کدو گوشتی صادرات تخمه کدو گوشتی در نمونه های مختلف امروزه به کشور های متعددی انجام می پذیرد و همانطور که اشاره کردیم امروزه علاوه بر فرآیند های سنتی از انواع فرآیند های صنعتی برای تهیه این محصولات استفاده می‌ شود و معمولاً در نمونه‌ های باز یا بسته بندی شده انواع این محصولات معرفی می‌ گردند که قیمت هر کدام از آنها با یکدیگر کاملا متفاوت می‌ باشد.

قیمت انواع تخمه کدو گوشتی برای عرضه به بازار های صادراتی براساس کیفیت، درجه، نوع بسته بندی و بسیاری از موارد دیگر مشخص می گردد و معمولاً نمونه هایی از محصولاتی که دارای بسته بندی هستند، قیمت‌های فروش بالاتری در مقایسه با نمونه‌ های فله ای به خود اختصاص می‌ دهند و بسته‌بندی آنها به نحوی انجام می‌ شود که تاریخ مصرف و تاریخ تولید آنها طبق تاییدیه وزارت بهداشت به صورت برچسب شده در روی آنها درج می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.