مراکز خرید تخمه کدو گوشتی درجه یک

بسیاری از افراد به هنگام خوردن کدو تنبل تخم های آن را دور می ریزند غافل از اینکه تخمه های کدو تنبل از دسته پر خواص ترین و خوشمزه ترین تخمه ها در ذائقه ی ایرانی می باشد. تخم های کدو تنبل علاوه بر طعم بسیار خوبی که دارند دارای تاثیرات بسیاری بر سلامت پوست و موی ما هستند و دانه های آن دارای مقدار زیادی مواد معدنی و عنصر های مفید برای سلامت بدن مانند مس، روی، منگنز، آهن، پروتئین و منیزیم می باشند. تخمه کدو گوشتی سفید دارای موارد بسیاری برای تامین سلامت بدن می باشد.

و بهتراست که تخمه کدو گوشتی درجه یک که از کیفیت ان اطمینان داریم مورد استفاده قرار دهیم.

مراکز خرید تخمه کدو گوشتی درجه یک

ناگفته ها در مورد تخمه کدو گوشتی شور

ناگفته ها در مورد تخمه کدو گوشتی شور تخمه کدو شور یکی از منابع غنی ویتامین E، اتانول، روی، فنول و منگنز می باشد که این مواد آنتی اکسیدان های قوی محسوب می شوند .

یکی از ویتامین های مهم در ترمیم و بازیابی سلول ها ویتامین A می باشد که وجود ویتامین A در تخم کدو تنبل به ترمیم و بازیابی سلول ها کمک می کند و موجب درمان بیماری های پوستی و بهبود زخم ها می شود.

تخمه کدو گوشتی سفید تنبل با روی و سلنیوم موجود در خود می تواند تولید کلاژن ها در سطح پوست را افزایش میدهد.

محلول های موجود در این ماده موجب بهبود عملکرد مثانه و مجاری ادراری می شود. محلول موجود در کدو تنبل اثر آنابولیک بر روی ماهیچه ی لگن دارد و این موضوع موجب قوی تر شدن عضلات لگن می شود.

تریپتوفان موجود در تخمه کدو تنبل موجب کاهش افسردگی، کاهش اضطراب، تقویت حافظه و بهبود عملکرد مغز می شود.

اینها تنها بخشی از فواید تخمه کدو می باشد.

تولید کنندگان تخمه کدو گوشتی درجه یک

تولید کنندگان تخمه کدو گوشتی درجه یک ایران تولید کننده انواع مختلف تخمه ها می باشد، تخمه کدو یکی از نمونه تخمه های پرورش داده شده در بسیاری از مناطق می باشد.میزان تولید آفتابگردان آجیلی از ۲۱ هزار و ۷۰۰ تندر سال گذشته به ۲۶ هزار و ۱۰۰ تن در سال جاری رسیده و میزان تولید کدو آجیلی نیز از هشت هزار و ۸۰۰ تن در پارسال به ۱۰ هزار و ۵۰۰ تن افزایش یافته‌است.

گونه های مختلف تخمه کدو در ایران تولید می شود، ضرورت و نیاز بازار می طلبد برخی از آن ها نیز به صورت وارداتی تامین شوند، شهرستان هایی همچون سنقر، خوی و سبزوار از جمله مراکز تولید تخمه کدو می باشند، این تخمه ها در انواع مختلف خام، بو داده و طعم دار تولید شده و در سراسر کشور توزیع و پخش می گردد، تخمه های کدو نوعی تخمه آجیلی و محبوب به شمار می روند که خرید دست اول آن، به کاهش قیمت ها، کمک خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.