مرجع خرید تخمه کدو زرد صادراتی

تخمه کدو حلوایی یکی از خوشمزه ترین انواع تخمه ها است که پوست نازکی دارد و پس از برشته کردن یا به همان صورت خام نیز دارای مغزی بسیار خوش طعم است و بهترین این تخمه کدو زرد صادراتی توسط مرجع خرید این محصول به مشتریان ارائه می شود و می تواند نیاز خریداران را تامین کند؛ این مرجع در بسته بندی بسیار عالی محصول را ارائه می کند و قیمت آن نیز مناسب است تا صادرات آن به خارج کشورها به راحتی ممکن شود.

مرجع خرید تخمه کدو زرد صادراتی

طرز تهیه تخمه کدو زرد صادراتی

طرز تهیه تخمه کدو زرد صادراتی یکی از خوش طعم ترین دانه های آجیلی تخمه کدو زرد است که از نوع به خصوصی از کدو به دست می آید و دارای ظاهری بسیار زیبا است که می تواند طعم های بسیار مختلفی داشته باشد و علت داشتن این طعم های مختلف افزودنی های مختلفی است که به آن اضافه می شود.

طرز تهیه تخمه کدوی مذکور در نوع ساده ان به این شکل است که ابتدا تخمه ها را از کدو خارج می کنند و خوب می شورند سپس در مقابل نور خورشید یا هر جای مناسب دیگر آن را خشک می کنند سپس در مرحله بعدی فر در انواع خانگی یا صنعتی ان را روی دمای 170 درجه سانتی گراد تنظیم می کنند.

اکنون روی سینی فر کاغذ مخصوص قرار می دهند و روی ان را چرب کرده و تخمه ها را روی ان کی گذارند سپس سینی را در فر قرار می دهند تا در نهایت و پس از 10 تا 15 دقیقه تخمه ها بر شته شده و کناره های آنها طلایی شود و به این ترتیب تخمه آماده استفاده می گردد.

در روش های دیگر تهیه این محصول اصول کار مانند روش بالا است منتها برای طعم دار کردن آن معمولا از نمک، دارچین، آبلیمو یا هر طعم دهنده دیگر استفاده می شود و به این شکل آنچه در پایان به دست می آید تخمه کدو زرد بسیار خوشمزه با ویژگی های صادراتی است.

آشنایی با تولید تخمه کدو زرد صادراتی

آشنایی با تولید تخمه کدو زرد صادراتی تولید تخمه کدو از نوع زرد آن با کیفیت صادراتی در کشور ما زیاد انجام می شود زیرا زمین های مستعدی برای پرورش انواع کدو تنبل وجود دارد و به همین دلیل کیفیت تخمه های ایرانی بسیار عالی است همچنین روش تولید این کدوها نسبت به گذشته بسیار پیشرفته شده است.

تولید این تخمه با استفاده تجهیزات امروزی باعث شده است تا کنترل بیشتری روی دمای برشته کردن تخمه وجود داشته باشد واین باعث می شود تا تخمه یکدست و یک رنگ باشد و این مساله در بازاریابی این محصول بسیار مهم است چون به راحتی این تخمه به فروش خواهد رسید.

تولید این محصول معمولا از تخمه های درشت انجام می شود و این مزیت عالی برای تخمه است چون این نوع از بازار پسندی بسیار بهتری برخوردار است و به این ترتیب تخمه زرد درشت و با رنگ زرد طلایی در بسته بندی قرار می گیرد و می تواند به شکل فله نیز برای کارخانه های بسته بندی ارائه شود تا به این صورت در بسته بندی های کوچک و بزرگ به مشتریان عرضه شود.

مرجع فروش تخمه کدو زرد صادراتی

مرجع فروش تخمه کدو زرد صادراتی برای کسانی که برای تجارت و صادرات قصد خرید تخمه کدو را دارند مرجع فروش تخمه کدوی مذکور می تواند بهترین این محصول را با قیمتی عالی به مشتریان ارائه کند و این مرجع قادر خواهد بود تا با کیفیت صادراتی این تخمه زرد خوش رنگ را به آنها عرضه کند.

این مرجع فروش بهترین های تخمه را در اختیار دارد و قادر به تامین تناژ بالای تخمه نیز می باشد و این برای آنهایی که صادر کننده تخمه هستند بسیار عالی است چون کیفیت بالای این محصول می تواند به آنها این تضمین را بدهد تا بتوانند ارزانتر از واسطه ها این تخمه را برای خود تهیه کرده و سود مناسبی هم از این تجارت کسب کنند و این برای مشتریان بسیار عالی خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.