مرکز تولید تخمه کدو گوشتی عمده

تخمه کدو گوشتی عمده ، به رنگ سیاه می باشد و بیشتر برای مصرف پرندگان استفاده می شود. پرندگان با خوردن این تخمه سیاه رنگ، انرژی و پروتئین زیادی، نصیب شان می شود و تا ساعت ها، سیر می شوند.

علاوه بر این ها، این دانه های روغنی، در صنعت روغن گیری از آن ها روغن تهیه می کنند، که بسیار حائز اهمیت است. این دانه های سیاه، ارزش بالایی دارند و بسیار پر کاربرد از چند جهت، از جمله روغن گیری و خوراک پرندگان، می باشند. البته تخمه آفتابگردان روغنی، جنبه خوراکی نیز دارد و بسیاری به عنوان تخمه خوراکی می خرند، اما کاربرد اصلی آن، در صنعت روغن گیری است.

مرکز تولید تخمه کدو گوشتی عمده

معرفی بهترین تخمه کدو گوشتی عمده

معرفی بهترین تخمه کدو گوشتی عمده شناخته شده ترین و محبوب ترین نوع دانه پرنده است، که علاوه بر این ویژگی، به عنوان دانه روغن گیری هم استفاده می شود. دانه های روغنی تخمه سیاه، وقتی با دانه های آفتابگردان راه راه مقایسه می شوند ، کمی نرم تر و دارای محتوای روغن بیشتری هستند.

دانه های روغنی سیاه پوسته های نازک تری نیز دارند که به آسانی ترک می خورند که مزیت بسیار خوبی، برای پرندگان کوچک و همچنین برای صنعت روغن گیری، می باشد زیرا کار را، راحت تر، می کند.

اجزای کلی تغذیه ای دانه آفتابگردان روغن سیاه عبارتند از: 28 درصد چربی 25 درصد فیبر 15 درصد پروتئین کلسیم ویتامین های a و b اهن ویتامین e پتاسیم این باعث می شود که دانه آفتابگردان روغن سیاه به عنوان بخشی ارزشمند و مغذی در رژیم غذایی هر پرنده قرار بگیرد و طبع همین املاح و ویتامین ها وارد روغن گیاهی آفتابگردان، می شود.

فروش تخمه کدو گوشتی عمده

فروش تخمه کدو گوشتی عمده برای خرید تخمه باید به فروشنده تخمه مراجعه کرد. فروشنده انواع مدل های تخمه را، به خریداران عرضه می کند، کافی است هرکسی بر اساس نیاز مصرفی خود، این دانه ها را انتخاب و خریداری کند.

برای دسترسی بهتر و آشنایی با انواع تخمه و کاربرد های آن، بهتر است به سایت اینترنتی فروش تخمه عمده ، مراجعه کرد تا از نزدیک با خواص تخمه آشنا شد. در این سایت ها، قیمت تخمه روغنی، به همراه ویژگی های آن قید شده است، که شما با خیال راحت می توانید خرید کنید.

قیمت تخمه کدو بسار ارزان است. بازار تخمه بسیار رونق دارد و افراد زیادی به دنیال تهیه و خرید این محصولی هستند در بسته بندی های مختلفی وجود دارد و افراد زیادی از این محصول استفاده می کنند.

این محصول بسیار مقوی است و کارایی زیادی دارد و در رنگ های مختلفی وجود دارد و بسیار پر کاربرد است و در ابعاد مختلفی وجود دارد.تولید تخمه کدو در این مجموعه صورت می پذیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.