مرکز خرید تخمه کدو خوی

کدوهای حلوایی یکی از انواع کدوهای بزرگ با تخمه های بسیار زیاد می باشد که از برخی گونه های آن تنها به منظوره تولید تخمه ها استفاده می شود و در این میان تخم کدو های تولید در خوی بسیار معروف است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مرکز خرید تخمه کدو خوی از جمله مراکزی است است که از طریق آن می توان به بهترین تخمه تولید شده در کشور دست یافت و در این مرکز خرید تخمه ها به صورت خرده و هم به صورت عمده کیلویی به فروش می رسند.

مرکز خرید تخمه کدو خوی

اطلاعات فنی تخمه کدو خوی

اطلاعات فنی تخمه کدو خوی تخم کدو خوی از لحاظ ظاهری و همچنین ویژگی های داخلی دارای یکسری اطلاعات فنی می باشد که در ادامه به آن‌ ها خواهیم پرداخت؛

  • اول اینکه تخم کدو های خوی دارای ارقام درشتی می باشد و این یکی از ویژگی های مهم این تخمه ها بوده به همین دلیل از بازارپسندی خوبی برخوردار است.
  • بوست آن تقریبا مایل به کرمی رنگ بوده اما اندکی روشن تر است و در صورتی که به شکلی بود داد و نمکی باشد، معمولا رنگ کرمی پررنگ تری خواهد داشت.
  • تخمه درون پوسته رنگ سبز رنگی دارد دارای رگه های سفید است و از طرفی دانه درون آن بسیار روغنی بوده و می‌توان با خوردن یا فشار دادن متوجه آن شد، به همین دلیل است که از آن روغن تخمه کدو هم استخراج می شود و دارای اسید های چرب اشباع نشده است.
  • دیگر اطلاعات فنی این تخمه ها باید مواد مغذی موجود در آنها اشاره کرد، طوری که باعث شده این تخمه ها در تهیه داروهای گیاهی بسیار مورد استفاده قرار بگیرد در واقع اثرات درمانی بسیار زیادی هم دارند.

قیمت تخمه کدوی خوی

قیمت تخمه کدوی خوی قیمت تخمه خوی کدو کاملاً متغیر بوده و نمی‌توان قیمتی ثابت برای آن تعیین کرد، چرا که بازار خرید و فروش آن از لحاظ قیمت دارای نوساناتی است.

با این حساب تنها می توان قیمت این تخم ها را به صورت میانگین استعلام گرفت به این منظور می توان از این سایت استفاده کرد چرا که هم فایل آن به صورت بروز شده در سایت موجود است و می‌توان قیمت ها را مشاهده کرد و هم این که می توان با بخش فروش در تماس بوده و قیمت آن را جویا شد.

معمولاً در تعیین قیمت آن کیفیت تخم ها حرف اول را می زند و هرچه با کیفیت تر باشد متناسب با آن قیمت هم افزایش خواهد داشت.

جهت سفارش این تخمه های درجه یک تولید شده در خوی به قیمتی مناسب و مقرون به صرفه، در مقدار های عمده و خرده می توان در بخش معرفی فروش محصولات در همین سایت خرید خود را ثبت کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.