مرکز خرید تخمه کدو شور

تخمه کدو شور در کنار تخمه خام آن تولید و به بازار عرضه می شود، این محصول برای کسانی که علاقه ای به مصرف تخمه کدو خام ندارند بسیار مناسب است از طرفی افرادی که دارای فشار خون بالا هستند باید در خوردن این محصول احتیاط کنند، در بین تخمه کدو طعم دار موجود در بازار تخمه کدو شور بسیار پر طرفدار است، به همین دلیل ما در ابن مرکز خرید این محصول را با قیمت باور نکردنی به فروش می رسانیم.

مرکز خرید تخمه کدو شور

مشخصات مهم تخمه کدو طعم دار

مشخصات مهم تخمه کدو طعم دار تولید و مصرف تخمه کدو به شکل های مختلف در ایران رایج می باشد، امروزه تولید انواع تخمه کدو های طعم دار در مزه های مختلف مرسوم است با این حال تخمه کدو نمکی از قدیم الایام تا کنون تولید و در بازار عرضه می شود، حال در این متن به مشخصات مهم تخمه کدو طعم دار می پردازیم.

  • در حال حاضر طعم های موجود برای این محصول شامل نمکی، سرکه ای، لیمویی، گلپری و فلفلی می باشد.
  • این محصولات را می توان به مدت سه ماه در دمای محیط نگهداری نمود پس حتما این مورد را در نظر بگیرید.
  • این تخمه ها باید به طور یکدست مزه دار شده باشند.
  • هر چه میزان شکستگی پوسته آن ها کمتر باشد کیفیت این محصول بیشتر خواهد بود.
  • به منظور ارائه تخمه مرغوب بهتر است از قبل تخمه های پوک از سایر تخمه ها جدا شود.
  • بهتر است که تخمه های که دارای مغز تلخ هستند جدا شوند.

قیمت انواع تخمه کدو شور

قیمت انواع تخمه کدو شور تخمه کدو شور بر اساس کیفیت به چند درجه تقسیم می شوند و کیفیت آن بر اساس نوع تخمه کدو، میزان سورت شدگی، تلخ بودن مغز تخمه، پوک بودن تخمه ها و اندازه آن تعیین می گردد، کیفیت از مهمترین شاخصه های تعیین کننده قیمت تخمه کدو است، از دیگر عوامل می توان به نحوه خرید، برند تولید کننده، حجم خرید و … اشاره نمود.

فروش انواع تخمه کدو به صورت فله ای و بسته بندی شده در بازار انجام می گیرد که انتخاب نوع خرید آن وابسته به خریداران این محصول است، ما این محصول را به طور مستقیم از تولید کنندگان آن خریداری می نماییم و آن را به صورت عمده می فروشیم به همین دلیل تخمه کدو شور را می توانید از مجموعه ما با قیمت مقرون به صرفه تری خریداری کنید.

خرید عمده این محصول معمولا توسط افراد خاصی که کسب و کاری در زمینه فروش این محصول داشته باشند انجام می گیرد و به این ترتیب می توانند سود قابل ملاحظه ای از فروش تخمه کدو داشته باشند، برای خرید این محصول و استعلام قیمت آن می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.