مرکز خرید تخمه کدو کیلویی

فروش انواع تخمه کدو کیلویی در وب سایت مرکز خرید تخمه کدو صورت می گیرد و این تخمه ها بسیار با کیفیت و دارای قابلیت مصرف آجیلی هستند و نوع بو داده ی آنها طعم بسیار بهتری نسبت به نوع خام این تخمه ها دارد.
تخمه کدو یکی از اصلی ترین آجیل ها و تنقلات به شمار می آید و تنها تخمه ای است که پوست آن نیز قابل استفاده است و امروزه از پوست تخمه کدو برای ساخت انواع خوراک پلت و سایر خوراک های دامی استفاده می شود.

مرکز خرید تخمه کدو کیلویی

معرفی انواع تخمه کدو کیلویی

معرفی انواع تخمه کدو کیلویی تخمه کدو انواع گوناگونی دارد اما به طور کلی این تخمه ها به چهار دسته تقسیم می شوند و در ادامه ی مطلب به بررسی ویژگی های هر کدام از این تخمه ها و معرفی کامل تخمه کدو آجیلی می پردازیم.

دسته ی اول به تخمه هایی گفته می شود که از کدو تنبل های بسیار درشت و کاملا رسیده استخراج می شوند و به این تخمه ها در اصطلاح تخمه کدوی مغز گوشتی گفته می شود و اکثر مواقع به صورت بو داده و نمکی دیده می شوند و این تخمه های کدو جهت استفاده آجیلی بسیار مناسب هستند.

دسته ی دوم تخمه هایی هستند که از کدو حلوایی های ریز و تقریبا نارس استخراج می شوند و این تخمه ها قبل از بو دادن و حرارت دادن قابل استفاده نمی باشند و به همین دلیل حتما به صورت بو داده به بازار عرضه می شوند و به این تخمه ها در اصطلاح تخمه کدو مشهدی می گویند و برای صادرات و استفاده آجیلی مناسب هستند.

دسته سوم در واقع تخمه های کدویی هستند که به روش کاملا غیر تراریخته کشت می شوند و در کشت آنها فقط از کودهای طبیعی استفاده می شود زمان کشت این تخمه ها معمولا طولانی است اما مصرف آنها فواید بسیار زیای داد.

آخرینم گروه از تخمه های کدو، به تخمه هایی گفته می شود که به روش غیر ارگانیک کشت می شوند یعنی در کشت آنها از مقداری مواد شیمیایی و غیر طبیعی نیز استفاده می شود این تخمه ها معمولا درشت تر از سایر تخمه های کدو می باشند و زمان کت کوتاهتری دارند.

پخش کننده تخمه کدو کیلویی

پخش کننده تخمه کدو کیلویی تخمه های کدوی گوشتی پس از برداشت به صورت خام و مستقیم وارد بازار می شوند البته مقداری از این تخمه ها نیز به صورت طعم دار به بازار عرضه می شوند اما تخمه های کدو مشهدی هرگز پس از برداشت به صورت مستقیم به بازار عرضه نمی شوند.
همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم تخمه کدو انواع مختلفی دارد و قیمت آنها وابسته به نوع تخمه است به طوری که تخمه های غیرتراریخته قیمت گرانتری نسبت به تخمه های تراریخته دارند و برای اطلاع از قیمت تخمه کدو و خرید تخمه کدو غیر تراریخته و کاملا ارگانیک به وب سایت پخش تخمه کیلویی مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.