مرکز عرضه تخمه آفتابگردان رژیمی

تخمه یکی از آجیل های محبوب و پر مصرف در بین ایرانیهاست که در اکثر دورهمی های روزانه تمام ایرانیان پیدا می شود و مورد علاقه همگان است .

مجموعه ما با عنوان مرکز عرضه انواع تخمه آفتابگردان ، تخمه آفتابگردان رژیمی را که به صورت طبیعی و ارگانیک و کاملا سالم تولید شده است و از خواص ارزشمندی برخوردار است را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد . عرضه تخمه رژیمی توسط مرکز ما به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود .

مرکز عرضه تخمه آفتابگردان رژیمی

مشخصات تخمه آفتابگردان رژیمی

مشخصات تخمه آفتابگردان رژیمی تخمه از جمله مغزیجات بسیار پر مصرف در بین ایرانی هاست که ارزش غذایی بالایی دارد و از خواص فراوانی برخوردار است .

امروزه تخمه آفتابگردان با طعم های مختلفی تولید می شود و وارد بازار می شود و توانسته است سلیقه تمامی اقشار جامعه را به دست بیاورد .

یکی از انواع تخمه آفتابگردان تولید شده در کشور تخمه آفتابگردان رژیمی است که در کارخانه توسط دستگاههای روز دنیا پوست و لایه رویی آن برداشته شده است و برای بو دادن آن از نمک بسیار کمتری استفاده می شود به همین دلیل به آن تخمه آفتابگردان رژیمی می گویند که علاوه بر سالم و بی ضرر بودن دارای تمامی خواص ارزشمند تخمه آفتابگردان است .

تخمه آفتابگردان رژیمی یکی از تنقلات سالم است که بسیار پرخاصیت است و در درمان و پیشگیری بسیاری از بیماریها بسیار موثر است .

تخمه آفتابگردان رژیمی دارای ویتامینهای بسیاری است و شامل ویتامینهای گروه ب ، ویتامین آ ، ویتامین دی ، ویتامین سی و ویتامین ای است . ویتامین ای موجود در تخمه آفتابگردان برای تقویت پوست و مو بسیار مفید است هم چنین تخمه آفتابگردان رژیمی منبع خوب آهن است ومصرف آن برای افرادی که دچار کم خونی هستند مفید است . تخمه آفتابگردان رژیمی دارای انواع مواد معدنی است و از کلسیم و منیزیم خوبی برخوردار است .

تخمه آفتابگردان رژیمی از سرطان جلوگیری می کند و مصرف آن کلسترول خون را کاهش می دهد و باعث تقویت استخوانها می شود .

تولید تخمه آفتابگردان رژیمی

تولید تخمه آفتابگردان رژیمی تخمه یکی از تنقلات بسیار محبوب در بین تمامی خانواده ها است و کشور ایران به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب کشتگاه خوبی برای کاشت انواع تخمه آفتابگردان است و بازار تولید و فروش آن در کشور از رونق بسیارخوبی برخوردار است .

مجموعه ما با عنوان برند آرشام تخمه در زمینه تولید و عرضه انواع تخمه آفتابگردان فعالیت می کند و با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و بهترین دستگاهها فرآیند تولید تخمه و مزه دارکردن آن را نجام می دهد و بهترین تخمه های طعم دار و رژیمی را به مشتریان خود در داخل و خارج کشور عرضه می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.