مرکز عرضه تخمه کدو آجیلی

جهت سفارش و خرید تخمه کدو آجیلی مرغوب به وب سایت عرضه تخمه کدو مراجعه نمایید، تخمه ی کدو نسبت به سایر تخمه ها و دانه های روغنی چربی کمتری دارد و بنابراین مصرف آن برای افرادی که چربی خون بالایی دارند بلامانع است.
به تخمه ی کدو، تخمه آجیلی نیز گفته می شود و دارای دو مدل مختلف می باشد که یک مدل آنها ظاهر کشیده و رنگ کرمی دارد و مدل دیگر این تخمه عریض تر است و به رنگ سفید دیده می شود.

مرکز عرضه تخمه کدو آجیلی

تخمه کدو آجیلی چه فوایدی دارد؟

تخمه کدو آجیلی چه فوایدی دارد؟ مصرف تخمه کدو آجیلی خواص بسیار زیادی دارد و یکی از مهمترین خواص آن استحکام ناخن ها و استخوان ها می باشد به دلیل اینکه این تخمه دارای درصد بسیار بالایی کلسیم و روی می باشد و تاثیر مستقیمی بر استحکام و رویش مجدد موها دارد.

از دیگر خواص تخمه کدو می توان به سلامتی پوست و افزایش شفافیت آن به دلیل وجود ویتامین امگا سه اشاره کرد و همچنین این دانه ی روغنی سبب تنطیم کلسترول خون می شود و میزان این چربی بد را در خون کاهش می دهد و به همین علت از ابتلا به کبد چرب نیز جلوگیری می کند.

کمک به تنظیم هورمون های زنانه نیز یکی دیگر از خواص تخمه کدو حلوایی می باشد به طوری که مصرف روزانه 5 عدد تخمه کدو سبب تنظیم سطح هورمون های استروژن و پروژسترون می شود و تنظیم این دو هورمون به تنظیم شدن نظم قاعدگی کمک می کند.

یکی دیگر از خواص مهم تخمه کدو حلوایی کاهش سطح هورمون دی هیدروژن تستسترون در خون مردان است و کاهش این هورمون در خون از ایجاد ریزش موی مردان جلوگیری می کند و همچنین استفاده از تخمه کدو سبب تقویت دیواره ی رگ های خونی می شود.

تخمه کدو دارای میزان بسیار زیادی پروبیوتیک است و این ماده علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن و سلامت رحم زنان سبب افزایش سلامت روده ها نیز می شود و حرکات روده ها را افزایش و زمان هضم غذا را کاهش می دهد و در نتیجه به رفع یبوست کمک می کند.

توزیع تخمه کدو آجیلی

توزیع تخمه کدو آجیلی جهت تهیه ی تخمه های کدو ابندا تخمه های خام و تر کدو حلوایی را مقداری حرارت می دهند و سپس آنها را با ادویه های خاص طعم دار می کنند البته تخمه های کدو بیشتر به صورت نمکی در بازار موجود هستند و به صورت خام وارد بازار نمی شوند.
قیمت تخمه کدو به نوع آن بستگی دارد و این تخمه ها فقط به صورت فله وارد بازار می شوند و جهت اطلاع از قیمت دقیق تخمه های کدو آجیلی و سفارش این تخمه ها به وب سایت توزیع تخمه آجیلی مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.