مرکز عرضه تخمه کدو ارزان

تخمه کدو یکی از دانه های کم کالری و سرشار از انواع مواد مغذی از قبیل ویتامین ها و مواد معدنی مفید برای سلامتی همه اندام های بدن است که از دو نوع کدو تنبل و حلوایی به دست می آید.

این دانه ریز سرشار از فواید درمانی است و به عنوان آجیل خوشمزه به تنهایی یا به صورت مخلوط ارائه می شود. مرکز عرضه تخمه ارزان اقدام به ارائه این محصول نموده است و خریداران تخمه کدو ارزان می توانند آن را برای هر نقطه از کشور درخواست نمایند.

مرکز عرضه تخمه کدو ارزان

معرفی بهترین تخمه ارزان

معرفی بهترین تخمه ارزان بهترین تخمه ارزان با داشتن مغزی بسیار خوش طعم به علت چربی مناسب از خوش مزه ترین دانه های خوراکی است. این تخمه ریز دارای پوست نسبتا ضخیم و نسبتا نرمی است که به راحتی می توان مغز را از داخل آن خارج کرد. این مغز بسیار مغذی است و فواید بسیار زیادی برای بدن دارد.

بهترین این محصول دارای یکنواختی بالایی از نظر اندازه است و دانه های ناهمگن و پوچ در ان کمتر وجود دارد چون مراحل پاک سازی این محصول به خوبی انجام شده است. این دانه در صورت خام بودن دارای کمترین میزان رطوبت است و همین مساله باعث شده است که انبارداری آن راحت باشد با این وجود به هیچ وجه نگه داری دانه خام در محیط مرطوب توصیه نمی شود چون به راحتی فاسد می شود.

این تخمه در صورت بو دادن به اندازه کافی حرارت دیده است و مغز داخلی آن در اثر حرارت بالا خشک نشده است و تغییر رنگ نداده است. این تخمه دارای مقدار مناسب نمک است و از از خوشمزه ترین دانه های آجیلی است.

سفارش تخمه کدو ارزان

سفارش تخمه کدو ارزان

سفارش تخمه کدو ارزان از مرکز عرضه این محصول انجام می شود و کسانی که جهت ارائه در فروشگاه آجیل یا برای بسته بندی برای بالا بردن ارزش افزوده و یا برای صادرات به این محصول نیاز دارند می توانند در تماس مستقیم با این مرکز ثبت سفارش آن را انجام دهند تا در اسرع وقت برای آنها رزرو و در بهترین شکل بسته بندی برای آنها ارسال گردد.

سفارش این تخمه با حداقل قیمت ممکن است و خریداران می توانند آن را در کوتاه ترین زمان در آدرس مورد نظرشان تحویل بگیرند. این محصول از طریق همین وب سایت ارائه می شود و خریداران با حداقل صرف وقت می توانند از هر جای ایران در این سایت ثبت سفارش را انجام دهند.

این محصول به صورت عمده و در تناژ بالا نیز قابل سفارش است و برای این نوع از خریدها پایین ترین نرخ ممکن در نظر گرفته می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.