مرکز فروش تخمه کدو گوشتی باکیفیت

معمولا مرکز فروش هر شهری برای تخمه کدو گوشتی باکیفیت خود این محصولات را هم به صورت کیلویی و هم بسته بندی آنها را به فروش می رسانند. در این مراکز قیمت انواع تخمه مانند تخمه کدو مرمری خام را روی هر کدام اتیکت زده اند تا مشتری با توجه به نرخ آن خریداری نماید. در اینجور مرکز ها چون خریدار مستقیم خرید می کند قیمت برایش مناسب تر تمام می شود. مخصوصا برای کسانی که تناژ بالا را خواستار هستند.

مرکز فروش تخمه کدو گوشتی باکیفیت

مشخصات تخمه کدو گوشتی باکیفیت

مشخصات تخمه کدو گوشتی باکیفیت تخمه کدو تخمه هایی است که درون کدوهای تنبل قرار دارند و پس از خارج کردن از داخل آن، آنها را خشک کرده و مورد استفاده قرار می دهند. از خواص این تخمه ها می توان به منگنز، پتاسیم، آهن، پروتئین و روی اشاره نمود.

اگر از نظر ارزش های غذایی که دارد بخواهیم محاسبه کنیم میزان کالری این تخمه ۲۸۵ می باشد و فاقد کلسترول بوده و مقدار پروتئین آن ۱۱.۸۷ می باشد. کلسیم آن اندازه ۳۵ میلی گرم و سدیم ۱۲ میلی گرم است.

تخمه کدو های گوشتی به خاطر مقادیر زیاد ویتامین A که دارند قادر هستند سلول های آسیب دیده را باز سازی و ترمیم نمایند. حتی می تواند زخم هایی که روی بدن ایجاد می شوند را بهبود بخشند.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده خوردن تخمه کلاژن پوست را زیاد کرده و سبب می شود تا پوست آلودگی ها را به خود جذب نکند و همچنین برای کسانی که دارای کلسترول خون بالایی هستند مصرف آن بسیار مفید می باشد.

فروشندگان تخمه کدو گوشتی مرغوب

فروشندگان تخمه کدو گوشتی مرغوب فروشندگان تخمه کدو گوشتی و تخمه ژاپنی گلپر مرغوب برای اینکه محصول خود را بتوانند راحت تر و سریع تر به فروش برسانند عکس و توضیحات راجع به آن را در کانال های مختلف و صفحات مجازی قرار می دهند تا مشتری با مطالعه کردن آنها تقاضای خرید کند و سفارش دهد.

فروشندگان می توانند شماره تماس خود را در فضای مجازی قرار داده تا در صورت نیاز خریدار با او تماس بگیرد و اگر سوالی دارد بپرسد. وقتی فروشنده تخمه کدو مرغوب به متقاضی ارائه دهد همین امر موجب می شود تا مشتری زیاد شود و تبلیغ کارش بیشتر شود.

در فروش تخمه کدو علاوه بر کیفیت، بهداشتی بودن و نوع بسته بندی هم اهمیت زیادی دارد. گاهی برخی افراد برای اینکه جنس بی کیفیت خود را با قیمت بالا بفروشند کمی با جنس مرغوب مخلوط می کنند که این کار بسیار نامناسب است. پس فروشنده می تواند عامل تعیین کننده قیمت برای تخمه ها باشد. این روز ها با خرید اینترنتی کار برای افراد خریدار بسیار آسان گشته و آنها بدون تقبل کردن هیچ گونه هزینه اضافی تخمه های خود را رایگان درب منزل تحویل می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.