مرکز پخش تخمه آفتابگردان سیاه شمشیری نمکی

تخمه آفتابگردان سیاه شمشیری از بهترین تخمه های موجود در بازار است که قطب تولید آن شهرستان خوی است و به صورت بو داده و نمکی می توان زینت بخش مهمانی ها و دور همی ها باشد.

مرکز پخش این تخمه ان را به صورت عمده با قیمت مناسب و کیفیت عالی در کشور ارائه می کند و خریداران می توانند از همه نقاط کشور نسبت به اعلام سفارش آن از این مرکز اقدام کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن در بسته بندی مناسب بری آنها ارسال شود.

مرکز پخش تخمه آفتابگردان سیاه شمشیری نمکی

فرآیند بو دادن تخمه آفتابگردان سیاه شمشیری

فرآیند بو دادن تخمه آفتابگردان سیاه شمشیری فرآیند بود دادن تخمه آفتابگردان سیاه شمشیری می ‌تواند به روش سنتی و صنعتی انجام شود. در هر دو روش اصول کلی کار مشابه هم است و تنها حجم تولید و تجهیزات مورد استفاده برای این کار می ‌توانند متفاوت باشد.

قبل از هر چیز باید محلول آب نمک تهیه ‌شود سپس به آن نشاسته و آبلیمو اضافه گردد. محلول باید کاملاً به صورت همگن و یکدست درآید. تخمه ها را می توان به دو صورت با این مخلوط آغشته کرد، یکی از روش ها اسپری کردن آب نمک بر روی تخم ها و روش دیگر غوطه ور کردن تخمه های آفتابگردان سیاه شمشیری در مخلوط آب نمک می باشد.

اکنون تخمه های آغشته به نمک را در مجاورت خورشید یا فضای بزرگ پهن کرده تا کاملاً آب آنها خارج شود و نمک به سطح تخمه چسبیده بماند سپس آنها را بر روی سینه های بزرگ یا ماهیتابه قرار داده و با حرارت ملایم به مدت چند دقیقه باید گرم شوند تا کاملاً بوداده و خوش ‌طعم گردند.

برای اطلاع از زمان دقیق برداشتن تخمه ها از روی آتش باید به رنگ آنها دقت نمود؛ هر نوع تغییر رنگ در تخمه ها به معنی بو داده شدن آنها به اندازه کامل است و می توان تخمه بو داده را از روی شعله برداشت.

خرید تخمه آفتابگردان سیاه شمشیری به قیمت عمده

خرید تخمه آفتابگردان سیاه شمشیری به قیمت عمده خرید تخمه شمشیری با قیمت عمده از مرکز فروش این محصول به راحتی قابل انجام است. این تخمه آفتابگردان را می ‌توان با نازلترین قیمت ممکن به دست آورد. برای خرید این تخمه می توان از این سایت استفاده کرد. در این سایت مشخصات کامل این تخمه ذکر شده است و خریداران می ‌توانند پس از مطلع شدن از مشخصات ظاهری و کیفی این محصول نسبت به ثبت سفارش آن تنها با چند کلیک اقدام کنند.

برای خرید این تخمه آفتابگردان می توان از طریق تلفنی نیز سفارش آن را اعلام کرد؛ در این روش خرید بین خریدار و فروشنده واسطه وجود ندارد علاوه بر این لینک شبکه‌های اجتماعی مربوط به این مرکز فروش نیز در سایت وجود دارد و استعلام قیمت این تخمه و اعلام سفارش آن به صورت عمده امکان پذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.