واکس چرم نانوسان موجب طلاق دو زوج اهوازی شد

ابتدا باید توجه داشت که واکس چرم نانوسان کفش با واکسی که برای کت و کیف استفاده می شود متفاوت است. با انواع آن و نحوه درخشش و نرم شدن مانتو و کیف بیشتر آشنا می شویم.

برای دوام و زیبایی یک کفش باید تمیز، مراقبت و محافظت شود و واکس ها برای این منظور تولید می شوند. برای تمیز کردن، نکته مهم درک این نکته است که تمیز کردن با از بین بردن لکه متفاوت است.

حذف لکه بستگی به موارد زیادی دارد، مانند نوع و زمان آن که خارج از مورد است. برای تمیز کردن، استفاده از فوم مخصوص توصیه می شود.

کف را روی اسفنج تا می‌مالند، سپس تمام قسمت‌های کفش را می‌مالند، اسفنج را می‌شویند و بعد از آن آب می‌شوند. هنگامی که اسفنج هنوز رطوبت بسیار کمی دارد.

کفش تمیز می شود تا بقیه کثیفی ها پاک شود. برای برخی افراد اپیلاسیون نوعی لذت است زیرا اپیلاسیون از خشک شدن کفش جلوگیری می کند و باعث جذابیت بیشتر کفش می شود.

واکس چرم
در مورد رنگ مومی، موارد زیادی در بازار وجود دارد. رنگ های موجود قهوه ای، فندقی و مشکی هستند. اگر موم مورد نیاز در دسترس باشد، می توان از موم بی رنگ استفاده کرد.

نکات مهم: هر موم کاربرد خود را دارد. واکس کفش را نمی توان در کت و کیف استفاده کرد. ممکن است باعث شود که رنگ ایراد داشته باشد.

از واکس کفش برای جیر و نوبوک استفاده نکنید. فوم ها و اسپری های استثنایی برای آنها وجود دارد و پس از استفاده از برس برای همگن شدن آن استفاده می شود.

برای هر رنگ باید از قلم مو استفاده شود.استفاده از قالب کفش قبل از اپیلاسیون توصیه می شود. استفاده از قالب به حفظ فرم کفش کمک می کند.

در صورت در دسترس نبودن قالب، بهتر است از روزنامه برای احساس در کفش استفاده کنید. براق کننده فوری امروزه استفاده از آن ها بسیار گسترده شده است.

دلیلش معلوم است. آنها به ابزار خاصی نیاز ندارند و از یک اسفنج تشکیل شده اند که بلافاصله کفش ها را براق می کند. یک نوع دیگر از Instant Shiner وجود دارد که حاوی مایع رنگارنگی است که رنگ کفش را پر می کند اما به دلیل اینکه سطح کفش را خشک می کند نباید به دفعات از آن استفاده کرد و توصیه می شود بعد از دو یا سه بار استفاده از فوم استفاده شود.

بزرگ شدن سایز کفش: توجه: احتمال تنگ بودن برخی از قسمت های کفش و آسیب به پا وجود دارد. برای حل این مشکل باید از فرم STRECH استفاده کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.