پارچه مبلی ملیتا موجب افزایش قدرت بدنی صاحبش شد

پارچه مبلی ملیتا  در هوا متخلخل است، بنابراین عرق نمی کند و برای هوای گرم بسیار مناسب است.اگرچه رطوبت را برای مدت طولانی حفظ می کند اما در مدت زمان بسیار کوتاهی خشک می شود.
در هوای گرم راحت است زیرا از حفظ گرما جلوگیری می کند. بافت آن کاملا نرم است و ظاهری براق دارد. به همین دلیل از آن به عنوان یک محصول تزئینی نیز استفاده می شود. بافت آن صاف و بدون مو است.
ساختاری دارد که خیلی زود کثیف نمی شود و گرد و غبار را جذب نمی کند. این یک انتخاب ایده آل به خصوص برای کفپوش است.

تمیز کردن پارچه مبلی ملیتا چگونه است؟ اگر به طور مکرر از این پارچه ها استفاده می کنید، باید ویژگی های محصول را بشناسید و بر اساس آن تمیز کنید.

می‌توانید با انتخاب محصولات پاک‌کننده‌ای که در حین تمیز کردن کتانی استفاده می‌کنید، شروع خوبی داشته باشید، مخصوصاً با دقت. هنگام تمیز کردن پارچه مبلی ملیتای، قطعاً باید از محصولات حاوی سفید کننده و مواد شیمیایی سنگین دوری کنید.

پارچه مبلی

این محصولات باعث خراب شدن بافت کتان و غیرقابل استفاده شدن آن می شود. به همین دلیل باید مواد تشکیل دهنده محصولات پاک کننده را به طور کامل بررسی کنید.

روش نظافت با آب گرم ایده آل ترین و ایمن ترین روش برای نظافت پارچه مبلی ملیتا است. با مالش با صابون و آب گرم می توانید به راحتی لکه های روی پارچه مبلی ملیتا را پاک کنید.

اگر قصد شستشوی ماشینی را دارید، فقط باید محصولاتی با همان نوع پارچه را داخل دستگاه بیندازید. استفاده از خشک کن نیز می تواند به پارچه مبلی ملیتا آسیب برساند.

به همین دلیل باید روش خود آویزان را ترجیح دهید. همچنین باید از استفاده از نرم کننده در هنگام شستشو با ماشین خودداری شود. نرم کننده ها خطرناک هستند زیرا روی پارچه مبلی ملیتا آثاری از خود به جا می گذارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.