پخش تخمه آفتابگردان بیجار

تخمه آفتابگردان بیجار یک تخمه ی بسیار محبوب و با کیفیت می باشد و از خواص فوق العاده ای نیز برخوردار است، این تخمه برای قرار گرفتن در بین آجیل مناسب نیست و برای خرید تخمه بیجار با کیفیت و به قیمت عمده به وب سایت پخش تخمه مراجعه نمایید.
مصرف تخمه ی آفتابگردان بیجاری به عنوان آجیل و تنقلات فواید بسیار زیادی برای سلامتی بدن انسان دارد البته از این تخمه برای تهیه ی انواع کوکی های مغز دار نیز استفاده می شود و به همین دلیل این نوع تخمه در خارج از کشور نیز طرفداران زیادی دارد.

پخش تخمه آفتابگردان بیجار

مشخصات تخمه آفتابگردان بیجار

مشخصات تخمه آفتابگردان بیجار تخمه آفتابگردان بیجار دارای پوستی بسیار شکننده و تر است و به همین دلیل شکستن این تخمه به سادگی صورت می گیرد و رنگ پوسته ی تخمه آفتابگردان یه صورت سیاه و سفید می باشد و هر چه لکه های سفید موجود بر روی پوست تخمه بیجاری بیشتر باشند این تخمه مرغوب تر و با کیفیت تر است.

پوست تخمه های بیجاری خام معمولا صاف و صیقلی است و شکستن آنها موجب آسیب به دندان های جلویی و سابیدگی دندان ها نمی شود و همچنین گل های آفتابگردان بیجاری به روش های کاملا سنتی کشت می شوند و به همین دلیل تخمه های آفتابگردان بیجار کاملا ارگانیک هستند.

مغز تخمه های آفتابگردان کاملا گوشتی می باشد و درصد چربی آنها بالاست بنابراین افرادی که چربی خون بالایی دارند بهتر است که این تخمه ی پرخاصیت را شب ها مصرف نکنند و مصرف آن را به صبح ها و موکول کنند و افرادی که قصد گرفتن رژیم دارند می توانند از این تخمه ها به عنوان وعده صبحانه استفاده کنند.

شکل ظاهری تخمه آفتابگردان بیضی شکل است و این تخمه ها نسبت به سایر تخمه های آفتابگردان طول کوتاهتری دارند و درصد وک بودن آنها بسیار پایین است و اکثر این تخمه ها دارای مغز هستند و بیشتر به صورت خام در بازار موجود می باشند.

قیمت تخمه آفتابگردان بیجار

قیمت تخمه آفتابگردان بیجار تخمه آفتابگردان بیجار نوعی تخمه ی سیاه رنگ و محبوب است و از ارزش غذایی بسیار زیادی برخوردار می باشد و به علت دارا بودن طبع گرم و خشک به پایین آمدن قندخون کمک می کند به همین دلیل مصرف این تخمه به افراد دیابتی مخصوصا افرادی که دیابت نوع اول دارند توصیه می شود.
پس از برداشت تخمه های آفتابگردان، بخش عمدهای از این تخمه ها به صورت فله وارد بازار می شود و مقداری از آنها نیز برای تهیه ی تخمه های طعم دار بدون پوست بسته بندی شده به کارخانه ها وارد می شوند و برای اطلاع از قیمت تخمه بیجار و خرید آنها به وب سایت عرضه انواع تخمه بیجاری مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.