پخش تخمه آفتابگردان سقز

بی شک تخمه های آفتابگردان یکی از محبوب ترین تخم های موجود در ایران می باشد که طرفداران پروپاقرص خود را دارد یکی از درجه یک ترین تخمه های آفتابگردان موجود در کشور تخمه آفتابگردان سقر باشد.

مراکز زیادی نسبت به پخش انواع تخمه های آفتابگردان فعالیت می کنند اما انتخاب یک مرکز مناسب که محصولات خود را به صورت تضمینی ارائه کند کی زمان‌ بر است به همین دلیل فروش عمده و توضیح انواع تخمه و مغزیجات توسط شرکت ما به صورت اینترنتی انجام می‌ شود.

پخش تخمه آفتابگردان سقز

مشخصات تخمه آفتابگردان سقز

مشخصات تخمه آفتابگردان سقز تخمه های سقز در نواحی غربی ایران کاشته می شود کیفیت این تخم ها به دلیل داشتن مغز بزرگ و چرب آن باعث شده تا تبدیل به یک محصول پر متقاضی شود. تخمه های سقز دارای پوستی سخت و دو رنگ می باشد اندازه هر یک از این تخمه ها متوسط رو به بزرگ می باشد.

از لحاظ طعم و کیفیت این محصول امتیازات بالایی را کسب کرده است و به همین دلیل میزان فروش آن در کل سطح کشور افزایش یافته و با قیمت های مناسبی به فروش می رسد. البته به علت چربی بالای این تخمه ها حتی برای روغن سازی نیز استفاده می‌ شود.

مغز درون این تخمه با داشتن طعم بی نظیر خود بیشتر در دسته ی آجیل و خشکبار قرار می‌ گیرد و در اکثر فروشگاه های معتبر ایران به فروش می‌ رسد. اغلب متقاضیان تخمه آفتابگردان سقز را به صورت عمده و مستقیم خریداری می‌ کنند.

 

فروشنده تخمه آفتابگردان سقز

فروشنده تخمه آفتابگردان سقز اگر ضیافت آن را داشته که یک بار مهمان شهر زیبای سقز شده باشید متوجه می‌ شوید که این شهر مرکز تولید تخمه های آفتابگردان می باشد طبیعت و آب و هوای زیبای این شهرستان باعث شده تا میزان رویش گل های آفتابگردان با کیفیت بالاتری صورت گیرد.

تخمه های تولید شده در این شهرستان از لحاظ کیفیت کاملاً بی‌ رقیب بوده و به صورت بین‌المللی حتی دیگر کشور های خارجی عرضه می شود.

پخش تخمه سقز به صورت کاملاً به سرتاسر کشور انجام می شود، ما فروشندگان زیادی را داریم که در زمینه ی توزیع و پخش انواع تخمه های آفتابگردان فعالیت می کنند اما انتخاب یک مرکز مناسب که دارای خدمات دهی حرفه ای باشند بسیار زمان‌ بر است، به همین دلیل شما می توانید انواع تخمه های کاملا بی رقیب و اعلا را از طریق فروشنده تخمه سقز با قیمت های مناسب خریداری کنید.

امروزه در اکثر فروشگاه های کشور تخمه های سقزی به وفور یافت می‌ شود. برای خرید کلی این محصولات می توانید از طریق این سایت اقدام کنید و محصولات خود را با قیمت مناسب و ارزنده‌ تهیه کنید.

  • تبلیغات:

۱. تا به حال از تاثیر مغز تخمه در تعیین جنسیت شنیده اید؟

۲. مغز گردو که در حفره مغز مردی جوانه زد!

۳. عشق به مغز فندق دردسر ساز شد.

۴. بهترین جایگزین برای پسته معرفی شد!!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.