پخش عمده تخمه کدو ارزان

تخمه کدو ارزان در نوع مرمری و گوشتی در بسته بندی های مختلف، به صورت عمده در سراسر کشور پخش و عرضه می گردد، بسته بندی ها دارای وزن های مختلفی می باشند، 20 گرم تا 2 کیلوگرم وزن هر بسته می باشد که در کارتن های 10 و 15 کیلویی به صورت عمده به فروش می رسد، قیمت استثنائی این محصول سبب شده تا فروش این دانه خوشمزه دو چندان گردد.

پخش عمده تخمه کدو ارزان

چگونه تخمه کدو ارزان خریداری کنیم؟

چگونه تخمه کدو ارزان خریداری کنیم؟ بی شک همه افراد کدو تنبل را می شناسند و با خواص آن آشنا هستند، تخم حاصل از این کدو نیز دارای محبوبیت زیادی است زیرا از خواص بیمشاری برخوردار است، متاسفانه بسیاری از افراد کدو تنبل را می خورند و تخم آن را دور می ریزند، در حالی که تخم این کدو علاوه بر اینکه دارای مزه خوبی است برای سلامتی نیز مفید می باشد.

با تحقیقاتی که اخیرا بر روی تخمه کدو انجام شده نشان می دهد تخم کدو دارای ارزش غذایی فراوانی است زیرا سرشار از ویتامینE بوده و همانند یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند، علاوه بر انواع ویتامین ها، روی و منگنز نیر در آن وجود دارد، بسیاری از افراد که از چربی خون رنج می برند، جهت از بین بردن کلسترول بد خونشان به داروهای شیمیایی روی می آورند.

در حالی که استفاده چند دانه از تخم کدو به صورت روزانه می تواند این بیماری را برطرف نماید، تخمه کدو معمولا به دو صورت خام و بوداده مصرف می گردد، کیفیت تخمه کدو در حالت خام به عوامل گوناگونی بستگی دارد مخصوصا محل نگهداری آن جهت فروش بسیار حائز اهمیت است، چنانچه انبار ذخیره این دانه دوست داشتنی دارای رطوبت باشد تخمه کدو به صورت نرم بوده و حالت ترد بودن خود را از دست می دهد.

تخمه کدو باید از جایی خریداری گردد که علاوه بر کیفیت، از قیمت خوبی نیز برخوردار باشد، خرید مستقیم و بی واسطه از جمله عواملی هستند که می توان، تخمه کدوی ارزان خریداری نمود.

قیمت تخمه کدو ارزان مرمری

قیمت تخمه کدو ارزان مرمری تخمه کدو که حاصل از کدو تنبل می باشد از آن در آجیل استفاده زیادی می شود، جالب است که بدانید فواید تخمه کدو از تخمه بیشتر است، قیمت تخمه کدو بستگی به عوامل مختلفی از جمله نوع آن دارد، با توجه به اینکه انواع تخم کدو در بازار موجود می باشد، تخمه کدو مرمری یکی از انواع متنوع این دانه گیاهی می باشد که افراد زیادی به آن علاقه دارند.

این دانه گیاهی خوشمزه در اواسط فصل پاییز برداشت می شود، قیمت تخمه کدو در این فصل به دلیل عرضه فراوان بسیار ارزان و مناسب می باشد، از تخمه های آجیلی باارزشی که به میزان بسیار زیادی به فروش می رسد نوع مرمری می باشد، البته تخمه کدوی گوشتی نوع دیگری از تخمه هاست که در شهرستان خوی کشت می شود، همان طور که می دانید قیمت تخمه کدو بستگی به نوع آن و همین طور خام و بوداده شده متفاوت است.

از طرفی نوع بسته بندی نیز می تواند تا حدود بسیار زیادی بر قیمت آن موثر باشد. در این شرکت انواع مختلف تخم کدو با بسته بندی های متنوع و قیمت مناسب موجود می باشد که به صورت عمده به سراسر کشور عرضه می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.