پخش عمده تخمه کدو صادراتی

کدو میوه ای بزرگ و نارنجی رنگ با تخمه هایی خوشمزه و پرخاصیت به رنگ سفید یا شیری می باشد. تخمه کدو صادراتی خوش خوراک که سرشار از انواع کربوهیدرات ها، ویتامین ها و اسیدهای چرب اشباع نشده است، جای خاصی در میان اقلام آجیل نوروزی ایرانیان دارد. این تخمه کدو که دارای خواص دارویی نیز هست، انرژی و کالری زیادی داشته و مصرف آن به ویژه برای ورزشکاران و افرادی که فعالیت بدنی زیاد انجام می دهند، توصیه می شود.

پخش عمده تخمه کدو صادراتی

4 ویژگی تخمه کدو صادراتی

4 ویژگی تخمه کدو صادراتی تخمه کدو صادراتی همانند دیگر اقلام خشکبار، باید یک دست و تمیز باشد. تخمه های سورت شده و یکسان و هم اندازه مشتریان بیشتری را جذب می کند.

علاوه بر این، تخمه کدو صادراتی باید گوشتی و پرمغز باشد تا بتوان از خوردن آن لذت برد و زمانی که پوست را از گوشت جدا می کنید به مغزی کامل و درشت برسید.

همچنین تازگی و سالم بودن تخمه کدو و نداشتن کرم و آفت از دیگر ویژگی های تخمه کدو صادراتی است. این تخمه ها باید به درستی خشک شده و هیچ گونه رطوبتی نداشته باشد و البته پوست نازک نیز باشد.

البته هنگام خرید تخمه کدو با دو نوع شور و خام مواجه می شوید. خرید هر یک از این تخمه ها به سلیقه و ذائقه خریدار بستگی دارد اما معمولا نوع شور و بو داده آن داخل آجیل استفاده می شود. البته توصیه کلی این است که این تخمه به صورت خام مصرف شود و حتی اگر هم قصد بو دادن آن را داشتید تنها کمی بو دهید تا اسید های چرب طبیعی آن از بین نرود.

خرید تخمه کدو صادراتی درجه یک

خرید تخمه کدو صادراتی درجه یک برای خرید تخمه کدو درجه یک باید به سراغ فروشگاه های معتبر و مراکز معتبر عرضه خشکبار رفت تا از تازگی و بهداشتی بودن آن بتوان اطمینان حاصل کرد. خرید عمده و کلی این محصول نیز همانند انواع دیگر خشکبار، مقرون به صرفه تر از خرید جزئی است و فروشنده و خریدار هر دو از این معامله سود می برند.

در حال حاضی نیز به علت تقاضای زیاد در بازار داخلی و خارجی، فروش و صادرات این محصول رونق بسیاری داشته و تخمه کدو تولیدی کشاورزان شهرستان خوی در استان آذربایجان غربی دارای کیفیت بسیار مطلوب و مشتریان خوبی هم در داخل و هم در خارج کشور است.

علاوه بر این با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های ارتباطی، می توان تخمه کدو صادراتی و درجه یک را به صورت آنلاین و غیرحضوری و با قیمت مصوب ،از مراکز معتبر سفارش داد و عرضه کنندگان نیز برای جلب رضایت مشتری، تخمه ای درجه یک را در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.