پخش مستقیم تخمه آفتابگردان طعم دار

تخمه آفتابگردان به منظور خوشمزه تر شدن با استفاده از چاشنی ها و ادویه های مختلفی طعم دار می شود و در سطح کشور توزیع می گردد و افراد می توانند بر اساس سلیقه خود یک نمونه را انتخاب کنند.

شرکت های پخش و فروش تخمه آفتابگردان طعم دار، این محصول را در حجم عمده و به صورت مستقیم در بازار عرضه می کنند و آن را با در نظر گرفتن نرخ مقرون به صرفه به فروش می رسانند.

پخش مستقیم تخمه آفتابگردان طعم دار

خصوصیات مهم تخمه آفتابگردان شمشیری

خصوصیات مهم تخمه آفتابگردان شمشیری تخمه آفتابگردان شمشیری که محصول کشور ما است، دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشد که باعث محبوبیت بیشتر آن در مقایسه با محصولات مشابه وارداتی در کشور ما می شود و ما در ادامه این مطلب به برخی از این خصوصیات اشاره می کنیم.

  • این تخمه در داخل کشور ما و توسط کشاورزان ایرانی تولید می شود، روش تولید آن ارگانیک است و محصول مورد نظر فاقد سموم کشاورزی بوده و یک محصول صد در صد طبیعی و غیر تراریخته می باشد.
  • اندازه این تخمه ها بسیار درشت تر از تخمه های دیگر است و تمامی دانه های آن هم پر مغز هستند و هیچ دانه ای بدون مغز یا پوسیده در آن یافت نمی شود.
  • پوسته این نوع تخمه کاملا سیاه رنگ و براق است، میزان ضخامت پوسته آن کم بوده و اصطلاحا پوست نازک می باشد، که این موضوع باعث می شود پوست کردن و خوردن آن برای مصرف کننده ها راحت تر گردد.
  • نرخ تخمه آفتابگردان شمشیری در مقایسه با محصولات وارداتی و خارجی خیلی مقرون به صرفه تر است و این مساله موجب جذب خریداران بیشتر خواهد شد.
  • طعم مغز این نوع تخمه بسیار خوشمزه تر از مدل های دیگر می باشد و میزان چربی غیر اشباع موجود در آن خیلی زیاد است.

تولید کنندگان تخمه آفتابگردان طعم دار

تولید کنندگان تخمه آفتابگردان طعم دار کارخانه های صنعتی فعال در زمینه تولید تخمه آفتابگردان طعم دار، نمونه های مختلفی از این محصول مانند تخمه نمکی، تخمه فلفلی یا تخمه سرکه ای را تولید کرده و به صورت گسترده در بازار های مصرف سطح کشور توزیع می کنند.

فروشنده های این محصولات که آن ها را از تولید کنندگان خریداری می نمایند، آن ها را به شکل فله ای یا بسته بندی شده و با نرخ مقرون به صرفه عرضه می نمایند، که این موضوع موجب جلب رضایت همه مصرف کننده ها خواهد شد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، بهتر است که همه هم میهنان ما از روش های خرید اینترنتی برای سفارش این محصول استفاده کنند و از این رو ما نیز این محصول را در این وب سایت عرضه کرده و به دست همه مردم می رسانیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.