پخش مستقیم تخمه اکبری در یزد

تخمه اکبری در یزد یکی از بهترین انواع تخمه آفتابگردان در کشور می باشد که از طعم بسیار خوبی برخوردار است و به عنوان یکی از تنقلات سالم مورد استفاده قرار می گیرد. پخش تخمه اکبری به صورت مستقیم توسط فروشنده معتبر این محصول صورت می گیرد.
این فروشنده از بهترین نوع بسته بندی برای ارائه تخمه ها استفاده می ‌کند و آن را به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می ‌دهد. مشتریان این نوع تخمه می توانند در تماس بدون واسطه با این فروشنده آن را با کمترین قیمت ممکن سفارش دهند

پخش مستقیم تخمه اکبری در یزد

آیا تخمه اکبری میزان کالری بالایی دارد؟

آیا تخمه اکبری میزان کالری بالایی دارد؟ تخمه اکبری از جمله تنقلاتی است که علاوه بر مغز بسیار مناسبی که دارد از میزان کالری بالایی نیز برخوردار است. کالری موجود در این تخمه نشأت گرفته از چربی موجود در آن است. در هر ۱۰۰ گرم از این محصول حدود ۵۸۰ کالری انرژی نهفته است که پس از مصرف در دستگاه گوارش آزاد می شود.

این میزان انرژی نسبت به بسیاری از مغزهای گیاهی بیشتر است و متابولیسم آن در بدن می ‌تواند انرژی قابل توجهی را تولید کند. این کالری بالا می ‌تواند منجر به افزایش وزن شود اما تاثیری در تجمع چربی بین بافتی و محوطه شکمی ندارد زیرا اکثر چربی‌های این تخمه را اسیدهای چرب غیر اشباع تشکیل می دهد که نه تنها باعث تجمع چربی می شوند بلکه به سلامت دستگاه گوارش و قلب نیز یاری می رسانند.

انرژی بالای موجود در چربی تخمه باعث شده است که از آن برای تهیه بهترین نوع روغن با کالری بالا استفاده شد. این تخمه می تواند برای کودکانی که فعالیت زیادی دارند بسیار مناسب باشد و علاوه بر در اختیار قرار دادن کالری مناسب برای آنها می تواند سایر احتیاجات غذایی از قبیل پروتئین، ویتامین‌ها و مواد معدنی آنها را نیز به اندازه کافی تامین نماید.

استعلام قیمت روز تخمه اکبری 700 گرمی

استعلام قیمت روز تخمه اکبری 700 گرمی تخمه اکبری 700گرمی یکی از حجم های ارائه شده این تخمه توسط فروشنده می باشد. این تخم از کیفیت و اندازه مغز بسیار مناسبی برخوردار است. قیمت روز این نوع بسته بندی تخم اکبری به نوع بسته بندی و قیمت تخمه آفتابگردان بستگی دارد هر یک از این عوامل خود به تنهایی می‌تواند بر قیمت نهایی این محصول تاثیر گذار باشند.

استعلام قیمت روز تخمه از فروشنده معتبر آن به راحتی انجام می ‌گیرد و خریداران می توانند با مراجعه به وب سایت فروشنده اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت و نوع بسته بندی این محصول را به دست آورند و بر اساس نیاز خود نسبت به سفارش این محصول اقدام کنند.

استعلام قیمت روز برای کسانی که به صادرات این محصول مشغول هستند بسیار لازم است تا بتوانند برنامه‌ریزی دقیقی روی صادرات این محصول داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.