پخش کننده تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز

تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز یکی از انواع تخمه های موجود در بازار می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد، این محصولات بعد از تولید از طریق شرکت های پخش کننده موجود در سراسر کشور به نمایندگی ها و فروشگاه های مورد نظر ارسال شده و با قیمت مناسب و کیفیت عالی به دست مشتریان در سراسر کشور می رسند.

پخش کننده تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز

مشخصات تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز

مشخصات تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز تخمه آفتابگردان شمشیری و تخمه هندوانه ژاپنی خام یکی از خوشمزه ترین و خوش طعم ترین نوع تخمه ها در داخل کشور می باشد که از نظر ظاهری تفاوت های خاصی با دیگر محصولات دارند، با ما همراه باشید تا شما را با مشخصات ظاهری این محصولات به صورت مختصر و مفید آشنا کنیم:

 • این نوع تخمه ها را با درجه های مختلف از یک تا چهار می توان در بازار پیدا کرد که در سه نوع طعم شور، خام و گلپر پیدا نمود، که در بین آن ها مزه های گلپر و شور دارای طرفداران زیادی می باشند.
 • از نظر ظاهری سیاه رنگ می باشد و چون تیز و بلند هستند به آن ها لقب شمشیری داده شده است.

تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز دارای خواص بسیار زیادی نیز می باشد که از جمله این خواص می توان به این موارد اشاره نمود:

 • سرشار از آهن بسیار زیادی می باشد که با مصرف آن می توان مقدار گلبول های قرمز خون را افزایش داد.
 • پتاسیم موجود در این محصول باعث می شود که افرادی که به فشار خون مبتلا هستند با مصرف آن مقدار فشار خون را کاهش دهند.
 • یکی از مهم ترین خواص آن نیز می توان به آنتی اکسیدان آن اشاره کرد، این خاصیت باعث می شود که بتوان سلول ها و رادیکال های آزاد موجود در بدن را که باعث ایجاد انواع سرطان های مختلف در بدن می شوند به راحتی از بین برد و از ابتلا به این بیماری ها جلوگیری نمود.

روش تولید تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز

روش تولید تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز یک نوع تخمه می باشد که تنها از طریق بذر تولید می شود، روش تولید این نوع محصول را به صورت مرحله به مرحله به شما ارائه می دهیم، با ما همراه باشید:

 • در ابتدا باید بذر را به مدت 48 ساعت در آب ولرم قرار دهید، سپس بعد از تمام شدن این مدت زمان آن را به صورت ردیفی در عمق بسیار مناسبی از خاک قرار دهید تا رشد کند، نکته ی ضروری در رشد این محصول این است که حتما در ماه فروردین و اردیبهشت به بذر کاری آن بپردازید.
 • مرحله ی بعد این که مقدار خاک مناسب را بر روی آن بریزید و آن را آبیاری نمایید.
 • بعد از دو هفته خواهید دید که بذر جوانه زده و شروع به رشد می کند، و سپس به مدت 7 ماه قابل استفاده می باشد.

نکته های زیادی در تولید این نوع تخمه وجود دارد که باید به آن ها توجه شود که عبارت اند از:

 • نوع خاکی که برای رشد محصول مورد استفاده قرار می گیرد.
 • مقدار آبدهی، که باید به صورت متوسط و در زمان های خاصی به آبیاری آن پرداخت.
 • نور، این محصول برای رشد به نوع کامل نیاز دارد.

فروش عمده تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز

فروش عمده تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز شرکت های تولیدی بسیار زیادی در سراسر کشور وجود دارد که بهترین نوع تخمه را تولید می کنند، این محصولات بعد از تولید از طریق شرکت پخش کننده تخمه آفتابگردان و تخمه کدو کیلویی به بازار های سراسر کشور ارسال می شوند.

این شرکت های تولید تخمه شمشیری می توانند برای فروش محصولات خود به فروش عمده تخمه بپردازند، این روش فروش به این صورت می باشد که محصول از طریق تولید کننده در حجم زیاد در اختیار خریدار قرار می گیرد و خریدار با قیمت بسیار مناسب در کم ترین زمان آن را تحویل می گیرد.

همچنین یکی از فواید مهم فروش عمده این می باشد که تولید کننده ها با حذف واسطه ها مستقیما با خود فروشنده ها در ارتباط بوده و برای جذب بیشتر مشتری و سود آوری بیشتر تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز را به فروش می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.