پسر جوانی با فوم رولی در اصفهان ازدواج کرد

فوم رولی در اصفهان می تواند راهی موثر برای کاهش تنش عضلانی قبل از شروع تمرین باشد. این امر به ویژه در مواردی اتفاق می‌افتد که تنش‌های باقی مانده از ورزش در چند روز گذشته داشته باشید.

فوم نورد همچنین می تواند ابزار مهمی برای استفاده در هنگام خنک شدن پس از ورزش باشد. اگر یک غلتک فوم را به روال گرم کردن و خنک کردن خود اضافه کنید، ممکن است در روزهای بعد احساس درد کمتری داشته باشید.

اگر به طور منظم برای کار خود می نشینید یا می ایستید، یا فقط درد دارید، فوم نورد نیز می تواند مفید باشد. همیشه قبل از افزودن هر ابزار جدیدی به برنامه روزانه خود با پزشک خود صحبت کنید.

فوم رولی
تمرینات فوم رول یک افزودنی فوق العاده به مجموعه خود درمانی شما است. این تکنیک رهاسازی خود میوفاشیال می تواند به طور ایمن و موثر تنش، سفتی و درد را در کمر شما کاهش دهد.

شما می توانید از این تمرینات فوم رولینگ همراه با سایر روش های درمانی مانند ماساژ، طب سوزنی یا درمان سرد و گرم استفاده کنید.

به خواندن ادامه دهید تا در مورد فوم غلتک ها به همراه شش تمرینی که می توانید برای تسکین درد ناشی از ورزش شدید، خلاص شدن از درد و درد بعد از یک استراحت شبانه یا از بین بردن استرس روز استفاده کنید، به خواندن ادامه دهید.

فوم رولر یک استوانه فوم سبک وزن است که شما از آن برای ماساژ بافت عمیق استفاده می کنید. نورد فوم گره های عضلانی را آزاد می کند، التهاب را تسکین می دهد و راحتی کلی را بهبود می بخشد.

همچنین می تواند دامنه حرکت، انعطاف پذیری و تحرک شما را افزایش دهد و در عین حال گردش خون و جریان لنفاوی را افزایش دهد.

فوم غلتک ها می توانند از نظر اندازه و استحکام متفاوت باشند تا نتایج متفاوتی به همراه داشته باشند. غلتک های فوم نرم و با چگالی کم گزینه ای ملایم برای افرادی است که تازه کار نورد فوم دارند یا حساسیت های زیادی دارند.
غلتک های فوم محکم و با چگالی بالا فشار بیشتری به بدن شما وارد می کنند. غلتک های فوم بافت دار دارای برجستگی ها، شبکه ها یا دستگیره هایی بر روی آنها هستند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.