چایی خوردن در قوری چینی اصل موجب متعادل شدن زربان قلب می شود

به احتمال زیاد می دانید که نوشیدن چای داخل قوری چینی اصل با مواد شیمیایی مضر برای شما مضر است. اما چیزی که ممکن است متوجه نباشید این است که چایی که آب خود را در آن می جوشانید و چای خود را در آن دم می کنید نیز می تواند خطرناک باشد.

آیا تلاش برای فهمیدن اینکه چه مواد شیمیایی در اقلام روزانه پنهان است خسته کننده نیست؟ ما حتما اینطور فکر می کنیم. برای کمک به شما، در اینجا یک مرور کلی در مورد اینکه کدام قوری ها ایمن هستند، کدام یک سمی هستند و همه چیز در این بین آورده شده است. بیایید با کتری چای شروع کنیم.

اولین کاری که باید انجام دهیم این است که برخی اصطلاحات را روشن کنیم. کتری چای چیزی است که برای جوشاندن آب روی اجاق گاز قرار می دهید. قوری همان چیزی است که چای شل خود را در آن می ریزید و در آن آب می ریزید.

قوری

هرگز قوری را روی اجاق گاز قرار نمی دهید زیرا ایمن نیست. اکثر کتری های چای از فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم ساخته شده اند. در حالی که آنها در نشستن روی اجاق گاز شما زیبا به نظر می رسند، یک مسئله وجود دارد.

این کتری ها ممکن است برای سلامتی شما خطرناک باشند. فولاد ضد زنگ می تواند فلزات سنگین را در آب جوش آزاد کند
در اینجا مشکل کتری های فلزی چای وجود دارد.

شما به آنها گرما اضافه می کنید و اساساً آب خود را می پزید. یک مطالعه در سال 2013 توسط NIH نشان داد که پخت و پز با فولاد ضد زنگ، نیکل و کروم را در مایع شسته می کند.

برای این آزمایش، توجه به این نکته مهم است که آنها به جای آب از سس گوجه فرنگی استفاده کردند اما نتایج به گونه ای است که با توجه به اینکه چای چیزی است که روزانه می نوشیم، ما را عصبی می کند.

دکتر مرکولا، یکی از حامیان طب جایگزین و پزشک استئوپاتیک، همچنین آزمایش مستقلی را بر روی کتری های چای از جنس استنلس استیل و آلومینیوم انجام داد و دریافت که فلزات سنگین به طور بالقوه می توانند در آب جوش نفوذ کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.