چرم طبیعی گاوی که در اثر گرما تغییر رنگ می دهد

چرم طبیعی گاوی نتیجه یک تکنیک دباغی عمیق است.

این نوع چرم که تنها با استفاده از پوست گاو با بالاترین کیفیت ساخته شده است، صاف، انعطاف پذیر و راحت است.

ساخت چرم افسار زمان بر و فشرده است، بنابراین استفاده از موادی که عاری از عیب و نقص باشد بسیار مهم است.

در طول فرآیند دباغی، پوست با چربی اشباع می شود، سپس موم شده و رنگ می شود تا ظاهری غنی و براق به آن بدهد. مورد تمام شده در ابتدا سفت است، اما انعطاف پذیرتر می شود و به مرور زمان پتینه منحصر به فردی ایجاد می کند.

همانطور که از نام آن پیداست، چرم افسار در اصل برای استفاده در تجارت سوارکاری طراحی شده بود.

به دلیل استحکام و استحکامی که دارد، تسمه، بند و غلاف اسلحه را نیز با کیفیت بالا می سازد.

چرم پوست آهو چند منظوره و راحت، پوست دباغی شده گوزن است. از آنجایی که کار با آن می تواند دشوار باشد، این محصول رده بالا تولید انبوه نمی شود.

چندین ویژگی مردم را به سمت چرم گوزن می کشاند. این ماده سبک و نازک کشش زیادی دارد، بنابراین شکل دادن به آن آسان است و اجازه می دهد مقداری هوا جریان داشته باشد.

علیرغم احساس نازک و انعطاف پذیری که دارد، در بین بادوام ترین انواع چرم نیز قرار دارد. پوست گوزن حتی پس از خیس شدن و خشک شدن، بافت نرم و اصلی خود را حفظ می کند. این چرم چکش خوار مورد علاقه خانه های مد گران قیمت است طراحان اغلب از پوست گوزن برای کیف دستی، کفش و کت استفاده می کنند.

اگرچه این محصولات در برابر آب مقاوم نیستند، اما با مراقبت مناسب مدت طولانی دوام می آورند.

دانه کامل طولانی ترین و با کیفیت ترین درجه چرم موجود است الگوی پوست حیوان را نگه می دارد و ظاهری نرم، طبیعی و احساس گرم دارد.

از آنجایی که از لایه بالایی پوست گاو می آید، چرم پر دانه قوی تر و قابل تنفس تر از سایرین است. این سطح هرگز سنباده یا سفت نشده، ویژگی های منحصر به فرد خود را حفظ می کند، از جمله عیوب کوچک مانند منافذ، چین و چروک و جای زخم. حداقل پردازش کشش پوست را حفظ می کند و به آن اجازه می دهد سد مقاوم در برابر رطوبت خود را حفظ کند.

برتری همیشگی چرم تمام دانه، آن را به انتخابی ایده آل برای کیف های دستی، کیف های دستی، کفش ها و هر کیف یا اکسسوری که زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، تبدیل می کند.

قطعات دانه کامل نیز به مرور زمان پتینه ای دوست داشتنی و غنی ایجاد می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.