کارتن خالی ضایعاتی در هنگام خطر با پلیس تماس می گیرد

آیا می دانستید کارتن خالی ضایعاتی یکی از معدود اقلام قابل بازیافتی است که می توان آن را بارها و بارها بازیافت کرد؟ با این حال، آنچه حتی شگفت‌انگیزتر است، مقدار مقوای است که با وجود تمام گزینه‌های بازیافت کاغذ و مقوا باطله در محل‌های دفن زباله وجود دارد.

تنها در ایالات متحده، سالانه 850 میلیون تن کاغذ و مقوا دور ریخته می شود که برابر با یک میلیارد درخت است. ما می دانیم که شما به چه فکر می کنید. دفتر ما در حال حاضر عملاً بدون کاغذ است و ما فقط کسری از کاغذی را که زمانی استفاده می کردیم استفاده می کنیم.

ما شما را باور می کنیم! اما در حالی که بهره‌وری اداری افزایش یافته است، زیرا مردم این روزها زمان کمتری را برای پاک کردن گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی صرف می‌کنند، مقصر دیگری نیز وجود دارد که بر پایه کاغذ به تولید زباله جامد تجاری کمک می‌کند.

اگرچه استفاده از کاغذ برای ارتباطات در تجارت رو به کاهش است، استفاده از مقوا در بالاترین حد خود قرار دارد. بیش از 80 درصد محصولات در مقوا بسته بندی می شوند.

و این فقط آمریکایی ها نیستند که مطمئن نیستند چگونه جعبه های بازیافت را بشکنند. طبق اعلام Environment Canada، تنها ¼ از کاغذ و مقوای باطله کانادا بازیافت می شود.

نکته اصلی در بازیافت مقوا واقعاً به انجام کار درست و ایفای نقش خود برای جبران تأثیرات زیست محیطی کسب و کار شما خلاصه می شود.

بازیافت مقوا روشی ساده اما تاثیرگذار برای کمک به محیط زیست است. در اینجا فقط تعدادی از آمارهای جالب در مورد بازیافت مقوا آورده شده است.

ما در طول این همه‌گیری در حال خرید طوفانی بوده‌ایم، و تحقیقات نشان می‌دهد که تعداد جعبه‌های مقوایی که دور ریخته می‌شوند تأثیر بسیار منفی بر تأسیسات بازیافت دارد. بیشتر آن جعبه ها به سطل زباله ختم می شوند. به همین دلیل است که یادگیری نحوه بازیافت مقوا به روش صحیح بیش از هر زمان دیگری مهم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.