کارخانه تولید تخمه آفتابگردان شمشیری باکیفیت

تخمه آفتابگردان از تنقلات و خوردنی هایی است که به عنوان میان وعده و با داشتن ارزش غذایی استفاده میشود و دارای خواص درمانی زیادی است.

سفارش تخمه شمشیری به علت افزایش تقاضا باعث شده که مراکز تولیدی تخمه بیشترین تولید خود را به تخمه آفتابگردان شمشیری مختص دهند.

تخمه آفتابگردان باکیفیت شمشیری اولین بار در مناطق آمریکای شمالی بوده و امروزه زمین های کاشت این محصول در شهرستان خوی می باشد که بیشترین تولید کشور را به خود اختصاص داده است.

بهترین و مرغوب ترین تخمه شمشیری را می توان در بازار شهر خوی یافت که می توان به صورت مستقیم و عمده از مزرعه های این منطقه و با قیمت مناسب خریداری نمود.

تخمه شمشیری سقز نیز فروش عمده ای دارد و نقش بالایی در امر تجارت دارد.

برداشت تخمه آفتابگردان از مهرماه شروع و پخش آن دراین زمان صورت میگیرد که قیمت آن مناسب تر است.

کارخانه تولید تخمه آفتابگردان شمشیری باکیفیت

فواید تخمه آفتابگردان در بارداری

فواید تخمه آفتابگردان در بارداری تخمه آفتابگردان حاوی تعداد زیادی از ویتامین‌ها و مواد معدنی می باشد که به حفظ کارکرد بهتر بدن کمک می‌کند.

طبع تخمه آفتابگردان گرم و خشک می‌باشد.

تخمه آفتابگردان دارای مقادیر زیادی فولات است که برای جنین و زن های باردار در دوران بارداری مفید بوده و از زایمان زودرس و تولد نوزاد با وزن پایین جلوگیری می‌ نماید.

مقدار زیاد روی موجود در تخمه آفتابگردان برای زنان باردار و زنان شیرده مفید است.

فولات برای بارداری خیلی خوب می باشد زیرا به تولید سلول های جدید در بدن کمک می کند، هم چنین تکثیر مولکول های DNA و RNA که برای رشد و نمو جنین بسیار اهمیت دارد، را بهبود می بخشد.

در دوران بارداری بدن مادر به میزان زیادی از ویتامین ها و مواد معدنی نیاز دارد به دلیل اینکه بدن جنین نیز باید از غذاهای مادر مصرف کند. پس به علت خواص و فواید تخمه آفتابگردان، مصرف آن در دوران بارداری توصیه میشود.

ویتامین موجود در تخمه آفتابگردان طبیعی به عنوان یک آنتی اکسیدان در بدن عمل می کند و بدن یک خانم باردار را از آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد حفظ می کند.

مرجع خرید تخمه آفتابگردان شمشیری باکیفیت

مرجع خرید تخمه آفتابگردان شمشیری باکیفیت شهر سقز یکی از شهرهایی که درتولید وپخش انواع مغز تخمه افتابگردان درایران است که فروش عمده بالایی درطول سال داشته است.

مراجع خرید تخمه شمشیری هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری صورت میگیرد که حضوری در مغازه های فروش این تخمه و حتی سر زمین های کشاورزی انجام می پذیرد؛ همانطور که گفته شد مراکز و مراجع تولید این تخمه در شهرستان های خوی و سقز می باشد.

و غیر حضوری از فروشگاه های آنلاین که به صورت عمده و خرده موجود است و همچنین دیجی کالا که به صورت بسته بندی موجود می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.