کاشی استخری مرجان موجب افزایش قیمت ماشین پراید شد

با این حال، سنگ مرمر و گرانیت تنها گزینه های سنگ طبیعی موجود برای کاشی استخری مرجان نیستند. تخته سنگ، سنگ آهک، تراورتن و ماسه سنگ مواد متخلخلی هستند، بنابراین اگر قرار است از آنها برای کفپوش داخل خانه استفاده شود، باید آنها را به طور منظم برای محافظت در برابر لکه یا تغییر رنگ آب بندی کنید.

با این وجود، این سنگ ها گزینه ای بهینه برای برخی از پروژه های دیگر استخر خانه شما هستند! شرکت در یک پروژه سنگ تراشی پرهزینه را فراموش کنید.

با کاشی استخری های سنگی انباشته، ظاهر یک استخر سنگی را بدون قیمت تمام کنید! این سنگ‌های لبه‌ای ناهموار، بافت و جذابیت را به استخر اضافه می‌کنند، بدون اینکه حواس‌پرتی ایجاد کنند.

 

یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای کاشی استخری‌های اطراف استخر  کاشی استخری‌های چینی است، تا زمانی که توسط آژانس صدور گواهی‌نامه کاشی استخری چینی (PTCA) به عنوان کاشی استخری مقاوم یا ایمن برای گرما برای شومینه‌ها تایید شده باشند.

کاشی

کاشی استخری در کنار استخر آب می زند. هنگام انتخاب کاشی استخری برای احاطه استخر، حتماً کاشی استخری با لایه یا درزگیر ضد لغزش، خشن یا بافت دار انتخاب کنید.

با سنگ طبیعی، ایجاد طرح‌های متضاد کار بسیار آسانی است نصاب‌های کاشی استخری با مهارت می‌توانند به کاشی استخری‌ها در الگوها و طرح‌هایی مهر و موم اضافه کنند که فقط در صورت خیس شدن قابل مشاهده هستند!

گرانیت با لکه ها و لکه های رنگی که به طور طبیعی ظاهر می شود، یکی دیگر از کاشی استخری های سنگی طبیعی است که هم در میزها و هم در کفپوش ها استفاده می شود.

گرانیت به طور قابل توجهی سخت تر از سنگ مرمر است و بنابراین کمتر در معرض تراشه و ترک است. گرانیت از آنجایی که نسبتاً ضد آب است، برای مناطق مرطوب یا کانترها نیز انتخابی فوق العاده است زیرا رطوبت یا لکه را جذب نمی کند.

گرانیت که معمولاً در اسلب‌های بزرگ‌تر یافت می‌شود، ماده‌ای برای قیچی پنی یا افرادی نیست که از هزینه‌ها استفاده کنند. بسیاری از تولیدکنندگان سنگ طبیعی و کاشی استخری و سرامیک شروع به ساخت کاشی استخری های بزرگتر کرده اند.

این کاشی استخری‌های غول‌پیکر اغلب در برابر گرما مقاوم هستند و ممکن است به عنوان جایگزینی برای کانترهای گران‌تر از سنگ طبیعی استفاده شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.