کاغذ برای چاپ مورد زرد شدن برگ درختان در فصل تابستان قرار گرفت

در سراسر جهان، استفاده از کاغذ برای چاپ در حدود 400٪ در 40-50 سال گذشته افزایش یافته است. به خصوص در زندگی تجاری، مشاغل مختلف در بسیاری از زمینه ها همچنان مجبور به استفاده از کاغذ برای چاپ هستند و به دلیل استفاده از کاغذ برای چاپ در این مشاغل، کاغذ برای چاپ 50 درصد ضایعات جهانی را تشکیل می دهد.

45 درصد از ضایعات شرکت ها را تشکیل می دهد. از سوی دیگر، این استفاده زیاد، هزینه های تولید کاغذ برای چاپ را به طور جهانی افزایش می دهد.

استفاده از کاغذ برای چاپهایی که در بسیاری از زمینه ها در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرند و قدمت تولید آنها به قبل از میلاد می رسد و انواعی که به طور ویژه برای حوزه صنعتی تولید می شوند برای مشاغل سودمند است.

از خراشیدگی و شکستن مواد جلوگیری می کند. برای جلوگیری از آسیب در هنگام حمل و نقل بسته می شود. در مقایسه با سایر روش های بسته بندی مقرون به صرفه است.

کاغذ

این در انواع با مقادیر ph مناسب برای سلامت انسان، با توجه به مناطق استفاده موجود است. مواد موجود در آنها با طبیعت سازگار است. منطقه تولید را تسریع می کند.

اگرچه استفاده از کاغذ برای چاپ مزایای فوق را در حوزه صنعتی فراهم می کند، اما باعث کاهش سطح جنگلی می شود. به همین دلیل باید فعالیت های جدید تولید کاغذ برای چاپ (مانند بازیافت کاغذ برای چاپ) توسعه یابد که مانع از نرخ مصرف کاغذ برای چاپ و سود شرکت های صنعتی نشود.

مراقب باشید هنگام برداشتن هر نوع کاغذ برای چاپی سطح آن را مالش یا خراش ندهید. کاغذ برای چاپ را تا حد امکان نزدیک به لبه ها نگه دارید و سعی کنید سطح چاپ را لمس نکنید.

اگر سطح چاپ توسط عرق یا روغن دست شما کثیف شود، کیفیت چاپ کاهش می یابد. تا زمانی که جوهر خشک نشده است، سطح چاپ شده را لمس نکنید.

حتی زمانی که جوهر خشک است، مراقب باشید تا جایی که ممکن است سطح چاپ شده را در حین نگه داشتن آن لمس نکنید. به دلیل ماهیت جوهر پیگمنت، جوهر روی سطح چاپ شده ممکن است هنگام مالش یا خراشیده شدن جدا شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.