کلوچه بهار نارنج سبب افزایش سرعت لاک پشت شد

کوکی‌های اسپریتز بسیار شبیه کلوچه بهار نارنج شکری هستند.

فقط آن‌ها اغلب از یک پرس کوکی «پاشیده می‌شوند» و شکل‌های سرگرم‌کننده و تزئینی ایجاد می‌کنند.

خمیر بسیار ساده است – کره، آرد، شکر، تخم مرغ، نمک و وانیل – اما می توانید آن را با اسپرینکلز یا رنگ خوراکی طعم دار کنید.

مطمئناً، می‌توانید به خمیر یخچالی از فروشگاه مواد غذایی بسنده کنید، اما پس از اینکه دیدید چقدر آسان است که از ابتدا شیرینی‌های شکری درست کنید… چرا می‌خواهید؟

یخ زدن رویه اختیاری است، اما بسیار تشویق می شود.

در تقاطع آسان و چشمگیر این کوکی کوچک است.

چند دقیقه طول می کشد تا خمیر را با هم مخلوط کنید، و تنها چیزی که نیاز دارید کمی مربای خریداری شده در فروشگاه و انگشت شست خود برای ایجاد یک دسر چشم نواز است.

کوکی ها از خوشمزه ترین دسرهای موجود در بازار هستند. کوکی ها چه ترد و چه جویدنی، همیشه مقدار مناسبی شیرین و خوشمزه هستند.

عطری که هنگام پخت در آشپزخانه شما ایجاد می کنند فقط یک مزیت اضافی است. کوکی ها طیف گسترده ای از طعم ها، شکل ها و بافت ها را دارند و دنیا فقط توسط آنها بهتر می شود.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد انواع مختلف کوکی ها، نحوه طبقه بندی آنها و ده نوع کوکی وجود دارد که قطعاً باید امتحان کنید.

انواع مختلف کوکی ها و چگونه ساخته می شوند.
یکی از تفاوت های اصلی بین کوکی ها نحوه پخت آنهاست روش های زیادی برای پخت وجود دارد که می تواند طعم و بافت بین کوکی ها را به شدت تغییر دهد.

برای مثال، شیرینی‌های قطره‌ای با ریختن قاشق‌های خمیر شیرینی روی ورقه پخت پخته می‌شوند. در حین پخت خمیر صاف و پهن می شود.

بیشتر کوکی های مورد علاقه شما از جمله شکلات چیپسی، کشمش بلغور جو دوسر و موارد دیگر به این شکل درست می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.