کود شیمیایی فسفات موجب تغییر رنگ پوست حیوانات می شود

آمونیاک از گاز طبیعی و هوا تولید می شود. هزینه گاز طبیعی حدود 90 درصد هزینه تولید آمونیاک را تشکیل می دهد. افزایش قیمت گازهای طبیعی در دهه گذشته همراه با عوامل دیگری مانند افزایش تقاضا به افزایش قیمت کود کمک کرده است.

گازهای گلخانه ای دی اکسید کربن، متان و اکسید نیتروژن در طی ساخت کود نیتروژن تولید می شوند. CO2 به عنوان بیش از 1٪ از انتشار جهانی CO2 تخمین زده می شود.

کود شیمیایی فسفات نیتروژن می تواند توسط باکتری های خاک به اکسید نیتروژن، یک گاز گلخانه ای تبدیل شود. انتشار اکسید نیتروژن توسط انسان، که بیشتر آن از کود است، بین سال‌های 2007 تا 2016 حدود 7 میلیون تن در سال تخمین زده شده است که با محدود کردن گرمایش جهانی به زیر 2 درجه سانتی گراد ناسازگار است.

کود

در مارس 2022، وزارت کشاورزی ایالات متحده یک کمک مالی جدید 250 میلیون دلاری برای ترویج تولید کود در آمریکا اعلام کرد.

بخشی از Commodity Credit Corporation، برنامه کمک مالی از تولید کود مستقل از تامین کنندگان کود غالب، ساخت آمریکا، و استفاده از تکنیک های نوآورانه تولید برای شروع رقابت آینده حمایت می کند.

دو نوع شیوه مدیریت کشاورزی شامل کشاورزی ارگانیک و کشاورزی متعارف است. اولی حاصلخیزی خاک را با استفاده از منابع محلی برای به حداکثر رساندن کارایی تشویق می کند.

راه مهمی که کشاورزان می توانند در مصرف انرژی صرفه جویی کنند، استفاده بهینه از کودها و سایر منابع مغذی است. این مقاله کشاورزان را با مفاهیم انرژی کود و استفاده کارآمد از مواد مغذی آشنا می کند.

این مقاله نحوه بهینه سازی استفاده از کود را با آزمایش خاک، قرار دادن کود و کاربرد و با استفاده از کودهای کشاورزی و محصولات پوششی به عنوان بخشی از طرح حاصلخیزی خاک مورد بحث قرار می دهد. این شامل بحثی در مورد تأثیر انتقال مواد مغذی و تناوب زراعی بر برنامه ریزی باروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.